10 lat temu Polacy pokochali Steffena Mollera za rolę w "M jak miłość". Nagle zapadł się pod ziemię, żyje inaczej niż niegdyś

10 lat temu Polacy pokochali Steffena Mollera za rolę w "M jak miłość". Nagle zapadł się pod ziemię, żyje inaczej niż niegdyś Źródło: Facebook/Steffen Moller

Polacy, którzy wiernie śledzili serial "M jak miłość", na pewno pamiętają rolę Steffena Mollera. Niemiec był uwielbiany przez widzów, jednak w pewnym momencie słuch po nim zaginął. Okazuje się, że Moller nie jest już związany z aktorstwem ani telewizją. Pracuje w zupełnie innej branży.

Polacy pokochali Steffena Mollera, kiedy zaczął grać w serialu "M jak miłość". Stylistyczne wpadki i uroczy akcent aktora przypadły do gustu wszystkim widzom. Sympatyczny Niemiec był również gwiazdą programu "Europa da się lubić". W pewnym momencie nagle zniknął i zaczął żyć inaczej. Po latach dowiadujemy się czym obecnie zajmuje się Steffen Moller. 

Polacy uwielbiali poczucie humoru Mollera

Steffena Mollera po prostu nie da się nie lubić. Zawsze uśmiechnięty i skory do żartów, rozkochał w sobie polską publiczność. W programie "Europa da się lubić" przełamał stereotypy na temat Niemców i chętnie opowiadał o kulturze jego kraju. Jego ogromne poczucie humoru sprawiło, że świetnie odnajdywał się również na polskiej scenie kabaretowej. Jego nagłe zniknięcie spowodowało, że nikt nie wiedział, czy Moller jeszcze pojawi się w mediach. Po latach okazało się, czym aktualnie zajmuje się sympatyczny Niemiec.

Moller obecnie zajmuje się czymś zupełnie innym. Jeszcze w Polsce próbował podjąć się tego zadania, jednak dopiero po przeprowadzce do Heidelberga w końcu się na to odważył. Steffen Moller realizuje się obecnie jako pisarz: 

– Tu jestem w innej szufladzie. Jestem autorem książek o dalekich krajach. W Niemczech nikt mnie nie zna, przynajmniej tak z ulicy, ale jestem zapraszany na odczyty literackie - powiedział Steffen Moller.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo wszystko były aktor serialu "M jak miłość" ma ogromny sentyment do Polski. To tutaj jego zawodowa kariera nabrała tempa, zyskał rozgłos i sławę. Widocznie to nie było jednak to, co chciał robić w życiu Steffen Moller. Teraz jest nikomu nieznany i może prowadzić spokojne życie, pisząc książki i spędzając czas na odczytach literackich. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Dziadka opłakuje słynna wnuczka
2. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać

Moller w dalszym ciągu ma mieszkanie w Warszawie, do którego chętnie wraca. Nic nie wskazuje jednak na to, że jeszcze kiedyś zobaczymy go w mediach. Aktualnie były aktor "M jak miłość" realizuje swoje marzenia i wydaje się bardzo szczęśliwy. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć mu dalszych sukcesów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Wrocławski ginekolog zgwałcił 19-latkę podczas badania?! Doniesienia są szokujące, podał nastolatce alkohol
  4. Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli
  5. 4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany
  6. Co robią dzieci Wiśniewskiego? Mandaryna przekazała niesamowite informacje

źródło: Plotki Gwiazd

Następny artykuł