Dramat Polaków za granicą. Jeden nie żyje, trzech kolejnych w poważnych tarapatach

Dramat Polaków za granicą. Jeden nie żyje, trzech kolejnych w poważnych tarapatach Źródło: .

Polacy zostali aresztowani w Wielkiej Brytanii. Zatrzymano dwóch mężczyzn i kobietę. Lokalni funkcjonariusze prowadzą śledztwo, sprawa jest w toku.

Polacy zostali aresztowani przez brytyjskich funkcjonariuszy, ciążą na nich poważne zarzuty. Jeden z mężczyzn nie żyje, dwóch innych trafiło do aresztu. Policja zatrzymała również jedną kobietę. Trwa śledztwo, mające wyjaśnić okoliczności dramatycznego zdarzenia.

Polacy zatrzymani w Wielkiej Brytanii, ciążą na nich poważne oskarżenia

Straszna zbrodnia wstrząsnęła mieszkańcami Bostonu w Anglii. 12 stycznia w bostońskiej przepompowni ścieków odnaleziono ciało mężczyzny. Funkcjonariusze ustalili, że zwłoki należą do 46-letniego Polaka, Marcina Stolarka, który mieszkał na obrzeżach miasta. Mężczyzna przed śmiercią został brutalnie pobity. Na jego ciele odkryto liczne urazy, a jego zwłoki wrzucono do zbiornika wodnego.

Od kilku dni sprawą rozwiązania zagadki jego tajemniczej śmierci zajmowała się intensywnie lokalna policja. Dochodzenie wykazało, że odpowiedzialni za zgon mężczyzny są inni Polacy. Brytyjskie media przekazały informacje o zatrzymaniu sprawców.

Młodzi Polacy są oskarżeni o zabójstwo 46-letniego Marcina Stolarka. Zatrzymano 3 osoby, śledztwo wciąż trwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

BBC poinformowało, że w związku ze sprawą śmierci Marcina Stolarka brytyjskie służby zatrzymały 26-letniego Adama K. i 26-letnią Justyną Ś. Zostali oskarżeni o zamordowanie 46-latka. Za składanie fałszywych zeznań do aresztu trafił jeszcze 33-letni Adam M. Lokalna policja podziękowała wszystkim, którzy pomogli w ujęciu podejrzanych.

- To był trudny czas dla wielu mieszkańców Bostonu i, oczywiście, dla bliskich ofiary. Dlatego bardzo chciałbym podziękować lokalnej społeczności za okazaną pomoc w śledztwie – powiedział policjant Karl Whiffen z Lincolnshire Police.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwsza osoba z Europy walczy o życie. Turysta zaraził się śmiertelnie groźnym wirusem z Chin

2. Najpierw pobicie, teraz tragiczna śmierć. Gwiazda disco polo straciła dziecko, przeżyła piekło przed laty

Dochodzenie wciąż trwa, brytyjscy funkcjonariusze ustalają szczegóły dramatycznej zbrodni, której dopuścili się młodzi Polacy. Oskarżeni odpowiedzą przed sądem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Rząd źle wyliczył waloryzację emerytur. Seniorzy mogą zyskać o WIELE WIĘCEJ niż przypuszczano
  3. Musisz w tym roku rozliczyć PIT? Mało kto wie o wielkiej zmianie, dotyczy każdego podatnika
  4. Współczujemy. Gwiazda TVP przekazała smutną wiadomość o śmierci dziecka, do dzisiaj nie może się pozbierać
  5. Nie wierzyli, że mógł posunąć się tak daleko w stosunku do partnerki. Nieopisane okrucieństwo, tylko dla osób o nerwach ze stali

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News