Wstrząs w dużym polskim mieście. Pacjent z podejrzeniem zakażenia wyskoczył przez okno szpitala

Wstrząs w dużym polskim mieście. Pacjent z podejrzeniem zakażenia wyskoczył przez okno szpitala Źródło: YouTube koscierzyna24info

Polacy są wstrząśnięci ostatnimi doniesieniami. W trakcie trwania pandemii jeden z pacjentów, u którego podejrzewano infekcję koronawirusem, zrobił rzecz niesłychaną. Mężczyzna wyskoczył ze szpitalnego okna.

Polacy bez wątpienia są wyjątkowo poruszeni ostatnimi doniesieniami, których tematem przewodnim jest koronawirus. Jednak to nie jest jedyny dramat, z którym mamy do czynienia. Jeden z pacjentów, u którego podejrzewanie wystąpienie choroby, postanowił wyskoczyć z okna budynku szpitalnego. Jak do tego doszło? 

Zagrożenie, z którym zetknęli się Polacy rozwija się z każdą chwilą

Nie da się ukryć, że Polacy już dawno nie mieli styczności z takimi sytuacjami, jak te, którymi jesteśmy świadkami w ostatnich dniach. Każdy powinien stosować się do zaleceń, które mają na celu spowolnienie rozprzestrzeniania się choroby. Niektórzy jednak reagują wyjątkowo niechętnie na zakazy, z jakimi się spotykają.

Pacjent oddziału zakaźnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu został tam przetransportowany z powodu podejrzenia choroby, jaką wywołuje koronawirus. Mężczyzna zrobił coś, co wywołało u wszystkich pracowników placówki szpitalnej niemały szok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pacjent z podejrzeniem infekcji koronawirusem zrobił coś nieobliczalnego

Kiedy mężczyzna został przywieziony do szpitala, spokój nie trwał długo. Jego zachowanie sprawiło, że Polacy w całym kraju przecierają oczy ze zdumienia. Pielęgniarka podłączyła mężczyznę do kroplówki. Wydawało jej się, że pacjent zasnął. Prawda okazała się jednak zupełnie odmienna.

Kiedy mężczyzna został na chwilę pozostawiony sam, postanowił w akcie desperacji wyskoczyć okna. Mężczyzna upadł na ziemię z wysokości pierwszego piętra. Niemal natychmiast został przetransportowany na OIOM. 

- Ma wielonarządowe obrażenia, poważne obrażenia głowy i był stabilizowany na OIOM-ie. Jego stan jest bardzo poważny - skomentowała stan pacjenta rzeczniczka szpitala.

Dzisiaj grzeje: 1. Chiny mają propozycję dla Polski, chodzi o koronawirusa. Niebywałe, może okazać się kluczowa w walce z epidemią

2. Koronawirus na włosach? Jak często myć głowę w czasie epidemii? Lekarz odpowiada

Niestety zagrożenie, które wywołał koronawirus sprawiło, że Polacy być może będą musieli spotykać się z tego typu aktami paniki. Nie należy im ulegać i warto zachować spokój. Nieprzewidywalne akty desperacji mogą tylko przeszkodzić w zachowaniu porządku podczas kryzysowej sytuacji, w jakiej się znajdujemy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z bronią w ręku ukradli 100 tys. maseczek. Przez koronawirusa dochodzi do strasznych wydarzeń
  2. Jerzy Brzęczek nie poprowadzi Polski na Euro? Zaskakujące słowa prezesa PZPN
  3. Roksana Węgiel zamieściła w sieci ważne nagranie. Przekazała pilną wiadomość o koronawirusie
  4. Protesty pod szpitalem w Łomży, gdzie mają być leczeni na koronawirusa. Nagrania trafiły do sieci
  5. W Holandii nie ma już bezpańskich psów. Posmutnieliśmy, gdy dotarło do nas, jakie metody zastosowano
  6. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony

Źródło: Interia Fakty

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News