Najbliższe dni będą decydujące dla milionów ludzi. Morawiecki skierował ważne słowa do Polaków

Najbliższe dni będą decydujące dla milionów ludzi. Morawiecki skierował ważne słowa do Polaków Źródło: flickr Kancelaria Premiera

Polacy usłyszeli ważne słowa, które skierował Mateusz Morawiecki. Pojawiło się wiele informacji odnoście sytuacji, która będzie miała miejsce w kraju w najbliższych dniach.

Polacy mierzą się z koronawirusem w Polsce. Sytuacja w kraju zmienia się z godziny na godzinę. Wciąż pojawiają się nowe informacje. Premier Mateusz Morawiecki skierował do mieszkańców kraju ważne słowa, które dotyczą najbliższych dni. 

Koronawirus w kraju. Polacy mierzą się z groźnym wirusem

Od kiedy w kraju pojawiła się pierwsza osoba, u której zostało potwierdzone zakażenie koronawirusem, Polacy nieustannie mogą śledzić na stronie Ministerstwa Zdrowia wiadomości, które obrazują zmieniający się bilans zachorowań. 

- Pacjenci są w stanie stabilnym. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 156/3 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - podaje Ministerstwo Zdrowia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją Mateusz Morawiecki zabrał głos. Premier przekazał wiele ważnych słów skierowanych do Polaków, dotyczą one nadchodzących dni w Polsce. 

Polacy usłyszeli ważne słowa od Mateusza Morawieckiego

Premier przekazał dzisiaj, co w najbliższych dniach może zmienić się w Polsce. Mateusz Morawiecki podkreślił, że zdrowie i bezpieczeństwo Polaków jest w tym momencie najważniejszą sprawą.

 - Jesteśmy w trakcie prac nad pakietem stabilności i bezpieczeństwa. Mnóstwo branż ucierpi. Gospodarka światowa, europejska i polska odczują walkę z epidemią koronawirusa. W najbliższych dniach pokażemy konkretne działania, które rząd wypracował i będziemy dopracowywać szczegóły, żeby pracodawcy i pracownicy otrzymali pomoc ze strony państwa - usłyszeli Polacy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jerzy Owsiak dostał SMS-a od ministra zdrowia podczas programu na żywo. Od razu przeczytał, dobitne słowa

2. Wyciekło wideo z włoskiego szpitala. Polka wysłała nagranie

Najbliższe dni mają pokazać, jakie działania wypracował rząd, aby Polacy mogli liczyć na pomoc ze strony państwa. Mateusz Morawiecki przekazał, że wciąż trwają pracę nad tym, by polska służba zdrowia była przygotowana na to, jak rozwija się sytuacja związana z zarażeniami koronawirusem

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jerzy Zięba twierdzi, że wie jak powstrzymać koronawirusowe szaleństwo. Zwraca się do lekarzy
  2. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  3. Wideo ma już tysiące wyświetleń. Owczarek niemiecki wpadł do wody, reakcja rozkłada na łopatki
  4. Student z Włoch pokazał porażające nagranie. Widać na nim rząd trumien
  5. 18-miesięczne dziecko w bardzo ciężkim stanie, rodzice trafili na kwarantannę. Druzgocące doniesienia z kraju
  6. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach

źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News