Polacy pożar
Fot. Pixabay.com
Mateusz Wysokiński - 14 Września 2019

Spłonął ich dom za granicą, Polacy zaczynają bać się o swoje życie. "Wszystkie polskie domy w ogniu"

Polacy muszą martwić się o swoje życie? W Anglii, która zmaga się obecnie z problemami z Brexitem, dochodzi coraz częściej do aktów przemocy na przedstawicielach środowisk imigranckich. Wyznania Polaków mieszkających na Wyspach są przerażające.

Polacy mają coraz większe problemy na Wyspach. Anglia, która zmaga się obecnie z problemem Brexitu, jest wyjątkowo nieprzyjazna dla emigrantów z Europy, a Polacy coraz częściej są ofiarami przemocy wywoływanej przez niepokoje społeczne. Tak źle w Wielkiej Brytanii nie było od dawna. Czy na naszych oczach kończy się wielka i trwająca od lat emigracja z Polski?

Polacy w Wielkiej Brytanii nie są mile widziani? Przemoc w cieniu Brexitu

Piotr, Polak od lat zamieszkujący w miejscowości Shirebrook, zwierzył się, jak bardzo zmieniło się życie na Wyspach. Jeszcze kilka lat temu do miasteczka przybywali tłumnie Polacy, Litwini i inne narodowości ze wschodnich granic Unii Europejskiej. Samo Shirebrook było z tego powodu zwane "Małą Polską" wśród lokalnych, którzy byli gościnni i uprzejmi. Wszystko jednak ma swój czas i w mieście Polacy nie mogą już liczyć na tak spokojne życie, jak przed laty.

"Taniec z gwiazdami", ustawka, fani.Widzowie nie mogą darować Polsatowi. Jest mowa o wielkim oszustwie w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"Czytaj dalej

- Jest grupa młodych Brytyjczyków, nastolatków, takiej patologii, która poluje na nas. Ustawiają się w kilka osób w ustronnych przesmykach i prowokują, grożą, a zdarza się, że również biją i w niewybredny sposób każą wracać do Polski - opowiada Piotr.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowotwór9 wczesnych objawów nowotworu trzustki. Wydają się niepozorne, ale nie możesz ich lekceważyćCzytaj dalej

Podpalenia, pobicia i kradzieże

Mieszkanie w zmagającej się z Brexitem Wielkiej Brytanii jest coraz mniej bezpieczne dla Polaków zamieszkujących wyspy. Piotr przyznaje, że coraz częściej zdarza mu się otrzymywać groźby, a dom jego sąsiadów spłonął na jego oczach. Sama policja, która badała miejsce zdarzenia, chciała obciążyć winą polskich lokatorów, mimo że znaleźli się świadkowie widzący rzekomo czterech mężczyzn rzucających w kierunku budynku koktajlami Mołotowa.

Dzisiaj grzeje:

1.Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok

2. Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie

- Wszystkie polskie domy w ogniu. Ludzie opowiadali policji, że było czterech młodych mężczyzn. Wybili szyby kamieniami i wrzucili do środka koktajle Mołotowa. Podeszli z dwóch stron budynku - opowiada polski emigrant.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  3. Odrzucił zaloty Margaret, a teraz zaśpiewał przed nią w "The Voice of Poland". Reakcja trenerki? "On mnie nie chciał!"
  4. Mężczyzna wyszedł do klubu nocnego i słuch po nim zaginął. 22 lata później wydarzył się niespotykany zbieg okoliczności
  5. Oszust wymyślał niestworzone bajki, a naiwna Polka mu wierzyła. Straciła fortunę

Życie10 produktów przedłużających życie. Spożywając je dożyjesz zdrowej i długiej starościCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News