Nowe ofiary koronawirusa w Polsce. Ministerstwo przekazało złe wiadomości

Nowe ofiary koronawirusa w Polsce. Ministerstwo przekazało złe wiadomości Źródło: East News AFP

Polacy mają coraz więcej powodów do zmartwień. Wciąż przybywa coraz więcej zarażonych koronawirusem w naszym kraju. Ministerstwo właśnie podało fatalne wiadomości. Mimo wszystko, apelujemy do mieszkańców, aby zachowali rozsądek i odpowiednie środki ostrożności.

Polacy nękani są kolejnymi informacjami o zarażonych koronawirusem. Tym razem Ministerstwo potwierdziło 10 nowych przypadków zakażonych. Pandemia w naszym kraju wciąż się rozprzestrzenia. Dlatego apelujemy o zachowanie rozsądku i odpowiednich środków ostrożności. Kolejne ofiary pochodzą z trzech różnych województw.

Z dnia na dzień Polacy coraz bardziej obawiają się rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa. Tym razem obawy są w zupełności uzasadnione. Ministerstwo właśnie potwierdziło kolejne przypadki zarażeń niebezpiecznym wirusem. Liczba zakażonych powiększyła się o dziesięć osób. Chorzy pochodzą z różnych województw - mazowieckiego, podkarpackiego, dolnośląskiego, łódzkiego oraz lubelskiego. Sytuacja jest poważna.

Pojawili się kolejny zarażeni Polacy

Kolejni Polacy otrzymali pozytywny wynik testu na koronawirusa w naszym kraju. Tym razem potwierdzono aż 10 przypadków zakażonych. Osoby pochodzą z różnych województw z całej Polski. Trzy osoby przebywają w województwie mazowiecki, jedna w podkarpackim. Po dwa przypadki potwierdzono również w każdym z tych województw - dolnośląskie, łódzkie oraz lubelskie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fakt, że kolejni Polacy zostają zarażeni koronawirusem potwierdza to, że pandemia niebezpiecznego wirusa nadal szybko rozprzestrzenia się w naszym kraju. Ministerstwo zdrowia potwierdziło już 10 nowych przypadków. Tym samym apelujemy jednak o zachowanie spokoju i nie w panikę. Obecnej sytuacji nie należy jednak bagatelizować, dlatego  ważne jest, by zachować środki ostrożności.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kolejna osoba zakażona koronawirusem w naszym kraju

2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

Zakażeni Polacy zostali już odizolowani od społeczeństwa. Pamiętajmy, by w obecnej sytuacji monitorować stan naszego zdrowia i w razie jakichkolwiek wątpliwości powiadomić służby bezpieczeństwa. Jest to istotne w walce z pandemią koronawirusa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Z ostatniej chwili: piłkarz reprezentacji Polski chory na koronawirusa
  3. Bardzo ważny apel polskich aptek. Dotyczy nas wszystkich
  4. Mateusz Morawiecki zabrał głos. Zapadła kluczowa decyzja dla wielu Polaków
  5. Blamaż urzędników, są zdjęcia. Pokazano, jak naprawdę "walczą" z wirusem
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News