Szpitale rozsyłają pilne SMS-y do Polaków. Komunikat najwyższej rangi

Szpitale rozsyłają pilne SMS-y do Polaków. Komunikat najwyższej rangi Źródło: unsplash.com ROBIN WORRALL

Niespodziewanie Polacy zaczęli dostawać pilne wiadomości od szpitali. W SMS-ie znalazł się ważny komunikat, nie można go przegapić.

Polacy coraz bardziej przejmują się panującą w naszym kraju i na świecie sytuacją. Niestety, wirus wciąż się rozprzestrzenia, choć służby starają się robić co w ich mocy. Zarządzono o 2-tygodniowej przerwie w szkołach, pracodawcy decyduję na odesłanie pracowników do domów, zamykane są miejsca rekreacyjne, a nawet niektóre urzędy. Teraz zdecydowano się na kolejny krok, a Polacy zaczęli otrzymywać ważne wiadomości. 

Polacy otrzymują pilne SMS-y od szpitali 

Coraz więcej szpitali rozsyła do swoich podopiecznych ważne SMS-y z zawartym w nich komunikacie. Chodzi o pomoc w razie pojawienia się niepokojących objawów, sugerujących wystąpienie koronawirusa. W razie potrzeby placówki oferują konsultację z lekarzem drogą telefoniczną. Bez wychodzenia z domu i zwiększenia ryzyka na zarażenie siebie oraz innych, Polacy mogą wykonać jeden telefon i upewnić się, czy występujące objawy powinny wzbudzać w nich niepokój. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Pacjentów, zgodnie z zaleceniami GIS w przypadku nagłych zachorowań i infekcji porady medyczne lekarzy pierwszego kontaktu świadczymy przez Telefoniczną Poradę Medyczną (...) Od 13 marca konsultacje pomocy doraźnej w Szpitalu Medicover będą realizowane tylko w przypadku urazów ortopedycznych w godz. 16:00-22:00 - czytamy w komunikacie przesłanym przez szpital sieci Medicover.

Dzisiaj grzeje: 1. Do sieci wyciekło nagranie z polskiej karetki. Trudno uwierzyć co tam się dzieje


2. Restauracje, kawiarnie i bary zostaną zamknięte. Oficjalne stanowisko premiera

Należy pamiętać, że w obecnej sytuacji nie powinnyśmy ignorować wystąpienia gorączki, kaszlu oraz wyraźnego osłabienia. Ponadto, przebywając wśród ludzi powinnyśmy zachować minimum metr odległości od osób kichających bądź kaszlących. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że trwająca przerwa od nauki oraz pracy nie powinna być traktowana jak wakacje - należy ograniczyć wychodzenie z domów oraz często myć ręce. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Skandal po wprowadzeniu ograniczeń w Polsce ws. koronawirusa. Do sieci trafiły nagrania, ręce opadają
  4. U noworodka potwierdzono koronawirusa. Lekarze nie mogli uwierzyć, najmłodszy zakażony
  5. Kto na koronawirusa umiera częściej, kobiety czy mężczyźni? Opublikowano najnowsze badania
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

źródło: materiały własne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News