Polacy pilny apel rząd
Unsplash Daria Nepriakhina
Joanna Szwalikowska - 9 Października 2020

Rząd pilnie apeluje do Polaków. Chodzi o posiadaczy telefonów komórkowych, niepokojące wieści

Pandemia koronawirusa nie ustaje, w związku z czym Polacy powinni zadbać o swoje zdrowie oraz bezpieczeństwo w tym trudnym czasie. Rząd wydał pilny apel do wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych. W ten sposób walka z panującym na całym świecie wirusem będzie łatwiejsza.

Wszyscy Polacy, którzy posiadają telefony komórkowe, powinni podjąć działania zalecane przez rząd. Podczas wczorajszej konferencji premiera oraz ministra zdrowia wydano bardzo ważny apel. W ten sposób będziemy mogli efektywniej walczyć z pandemią koronawirusa.

koronawirus eksperci biją na alarmWszyscy byli w błędzie. Eksperci nie mają wątpliwości i biją na alarm, chodzi o koronawirusaCzytaj dalej

Pilny apel rządu. Polacy, którzy posiadają telefony komórkowe powinni się do niego dostosować

W trakcie wczorajszej konferencji premiera Mateusza Morawieckiego oraz ministra zdrowia Adama Niedzielskiego przedstawiciele rządu skierowali bardzo ważny apel do Polaków. Wszyscy posiadacze telefonów komórkowych powinni zainstalować aplikację STOP COVID - ProteGo Safe. Jest to kolejny krok, który ma okazać się pomocny w walce z pandemią. Im więcej osób ją zainstaluje, tym skuteczniej będzie można ograniczać liczbę nowych zakażeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystkich Świętych pilny apel były minister zdrowiaWażny apel b. ministra zdrowia. Chodzi o 1 i 2 listopada, wielu Polaków będzie wściekłychCzytaj dalej

- Telefon zapamięta kogo spotkaliście i nikogo o tym nie poinformuje. W przypadku kontaktu z osobą zakażoną, od razu nas o tym poinformuje - słyszeliśmy podczas transmisji rządowej konferencji. Aplikacja ma pomóc w walce z rozprzestrzeniającym się na ogromną skalę wirusem. W filmie opublikowanym na Twitterze Kancelarii Premiera podkreśla się, że nasze dane pozostają anonimowe. Kiedy okaże się, że osoba, z którą mieliśmy kontakt, jest zakażona, otrzymamy powiadomienie.

- Film pokazaliśmy w związku z prośbą i zalecieniem, abyśmy wszyscy zainstalowali aplikację STOP COVID – ProteGO Safe, która może nas w skrajnych przypadkach uchronić przed konsekwencjami COVID-19. Stąd gorący apel o posiadanie tej aplikacji - przekazał rzecznik ministerstwa zdrowia, Wojciech Andrusiewicz, w trakcie wczorajszej konferencji.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilny apel do Polaków. Grozi nam drugi lockdown? PAN: sytuacja jest dramatyczna

2. Uczniowie natychmiast odesłani na naukę zdalną. Nie było innego wyjścia, nauczyciele WF-u mają koronawirusa

3. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć

Druga fala epidemii skutkuje kolejnymi ogromnymi rekordami zakażeń koronawirusem. W związku z tym podczas konferencji premier Morawiecki ogłosił, że cały kraj zostaje objęty strefą żółtą (oprócz powiatów, które zostały oznaczone na czerwono). W związku z tym w całym kraju od najbliższej soboty czeka nas zaostrzenie obostrzeń. Na ulicach obowiązkowe stanie się zasłanianie ust oraz nosa. Pojawiły się również zmiany w kwestii organizacji imprez okolicznościowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Osobisty dramat gwiazdy disco polo. Nielegalnie sprzedają jej zdjęcia bez ubrań w internecie za kilka złotych
  2. Arkadiusz Milik. Powinien grać z Robertem Lewandowskim w pierwszym składzie reprezentacji?
  3. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się właśnie, co ma wydarzyć się za kilka tygodni
  4. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje
  5. Lekarz odmówił umierającemu pacjentowi pomocy. Skandal i olbrzymia afera w polskim szpitalu
  6. Marta odkryła przepis na pierogi ruskie sprzed 100 lat. Nigdy się nie rozpadają, robi się je w chwilę

Ślub na wesołoMłoda para nagle odwróciła się od ołtarza i wtedy się zaczęło. Powalające sceny w kościele, mało kto się spodziewałCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News