Polacy - potwierdzenie
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Aneta Wasilewska - 12 Września 2020

Jest oficjalne potwierdzenie. Polacy są wściekli, będą musieli czekać o wiele dłużej

Polacy nie będą zachwyceni, gdy dowiedzą się, że będą musieli poczekać o wiele dłużej, niż wszyscy oczekiwali. Niestety, właśnie pojawiło się oficjalne potwierdzenie.

Polacy będą musieli jeszcze poczekać. Naczelna Izba Aptekarska właśnie podzieliła się zaskakującymi informacjami. Nie takiego obrotu spraw oczekiwano w kraju. Zwłaszcza że rekomendacje Ministerstwa Zdrowia w tej sprawie są jasne.

Anna Walter Tomas Komenda zaręczynyDo tej pory milczała. Przyszła żona Tomasza Komendy w końcu wyjawiła prawdęCzytaj dalej

Polacy jeszcze poczekają. Pojawiły się spore opóźnienia

Zgodnie z informacją przekazaną przez Naczelną Izbę Aptekarską do dziś na polski rynek zostało dostarczonych zaledwie 10 procent z zaplanowanych dostaw szczepionek przeciwko grypie, a przypomnijmy, ministerstwo zdrowia zapowiedziało, że przed jesienią na rynek trafi około 2 milinów sztuk.

- Na rynek trafiło dotychczas ok. 10 proc. zaplanowanych i zapowiedzianych przez Ministerstwo Zdrowia dostaw szczepionek przeciwko grypie, których docelowo ma być 2 mln - przekazał w rozmowie z PAP rzecznik Naczelnej Izby Aptekarskiej, Tomasz Leleno.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek rzucił się w ogień13-latek natychmiast rzucił się w żywioł, próbował ratować babcię i psa. To jednak nie koniec rodzinnej tragediiCzytaj dalej

Polacy ustawią się w kolejki po szczepionki?

Co więcej, rzecznik Naczelnej Izby Aptekarskiej dodał, że coraz częściej pojawiają się informacje, że apteki zaczęły robić listy chętnych na zakup szczepionek. Powodem ma być brak szczepionek w hurtowniach farmaceutycznych. Na dziś realizowana jest jedynie jedna trzecia zamówień.

- Obecnie czekamy na realizację kolejnych dostaw zadeklarowanych przez producentów. Spodziewamy się więc poprawy dostępności, co powinno nastąpić na przełomie września i października - dodał.

Dzisiaj grzeje:

1. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Tysiące osób w żałobie, nie żyje zasłużony Polak. Przedwczesna śmierć przekreśliła wiele planów

Rzecznik przekazał także, że ciężko jest określić, ilu Polaków tak naprawdę chciałoby się zaszczepić przeciwko grypie w tym roku. Zgodnie z oficjalnymi danymi w zeszłym roku zaczepiło się jedynie 4 procent wszystkich Polaków, małe zainteresowanie przełożyło się na zutylizowanie aż 100 tysięcy dawek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Rodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyć
  4. Już dziś wieczorem Polsat pokaże megahit, miliony Polaków zasiądą przed telewizorami. TVP i TVN zostaną zdeklasowane
  5. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor
  6. Niewybaczalne błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego. Przez nie ciasto nie rośnie

KobietaW ostatnich miesiącach mocno przytyła, uskarżała się na wzdęcia. Kiedy lekarze zobaczyli ogromny brzuch kobiety, natychmiast zainterweniowaliCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News