Wszyscy Polacy dostają dzisiaj pilną wiadomość od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. 12 lipca wprowadzone będą nowe zasady

Wszyscy Polacy dostają dzisiaj pilną wiadomość od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. 12 lipca wprowadzone będą nowe zasady Źródło: pikio.pl

Polacy od rana otrzymują SMS od rządu. Wiemy, jaka jest jego treść. Okazuje się, że 12 lipca wprowadzone zostaną nowe, zaskakujące zasady.

Od rana wszyscy Polacy otrzymują wiadomość z identyczną treścią. SMS-y zostały wysłane przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. W treści można się dowiedzieć o zmianach, które będą obowiązywać 12 lipca. 

Polacy otrzymują pilną wiadomość od rządu 

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa od samego rana informuje Polaków, co będzie działo się jutro. 12 lipca w Polsce odbywać się będzie II tura wyborów prezydenckich, a wraz z nią w życie wejdą nowe zasady. O wszystkim RCB informuje za pośrednictwem wiadomości. 

- II tura wyborów prezydenckich w niedzielę 12.07. Osoby 60+, kobiety w ciąży oraz osoby niepełnosprawne będą mogły głosować w komisjach wyborczych bez kolejki - brzmi treść SMS. 

Oznacza to, że już jutro podczas głosowania w lokalach wyborczych, młodsze osoby będą zobligowane do przepuszczania starszych. Pierwsze swój głos oddadzą także kobiety w ciąży i osoby niepełnosprawne. Ułatwienie zarządzone zostało, by nie powtarzały się sytuacje, jakie miały miejsce podczas i tury wyborów, gdy ze względu na upały dochodziło do omdleń. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Polacy jutro zadecydują. RCB przypomina o zasadach bezpieczeństwa 

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa już podczas pierwszej tury wyborów przypominało, że ministerstwo zdrowia wydało szczegółowe zalecenia, jak należy zachowywać się podczas głosowania, by zminimalizować ryzyko zakażenia się koronawirusem. Tak samo w przypadku II tury, RCB podpowiada, by trzymać się wydawanych zaleceń. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromna wpadka w alercie RCB. W wiadomości do Polaków zapomniano o ważnej rzeczy

2.Rozjaśnia przebarwienia i niweluje zmarszczki. Można ją kupić w każdej aptece za kilka złotych

- Ponadto, tak jak podczas pierwszej tury, wyborcy muszą pamiętać o środkach ostrożności – o obowiązku zakrycia ust i nosa przy pomocy maseczki, przyłbicy lub części odzieży. Wchodząc do lokalu, głosujący powinni skorzystać z płynu do dezynfekcji rąk lub założyć rękawiczki. Warto także zabrać swój długopis - można przeczytać na stronie RCB. 

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stachursky jednak nie żywił się energią słoneczną? Cała prawda wyszła na jaw, gwiazdor zdradził wszystkie szczegóły
  2. Kamil Stoch nie zarabia wyłącznie na sporcie. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić kochająca żona
  3. Magda Narożna pokazała zdjęcie bez makijażu i ułożonych włosów. Fanom odebrało mowę
  4. Janusz Dzięcioł z "Big Brothera" zginął w tragicznych okolicznościach. Prokuratura zakończyła śledztwo
  5. Uciekł z piwnicy i zaatakował maleństwo. Niestety, dziecka nie dało się uratować
  6. TVP przekazało wstrząsającą wiadomość. ”Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy”, cytowano słowa rodziny

Źródło: RCB

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News