Kancelaria Premiera pilnie apeluje do Polaków. Właśnie rozszerzono zasady bezpieczeństwa
pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 10 Października 2020

Kancelaria Premiera pilnie apeluje do Polaków. Właśnie rozszerzono zasady bezpieczeństwa

Kancelaria Premiera opublikowała bardzo ważny apel. Wszyscy Polacy powinni wziąć sobie go do serca i zastosować się do zasad. Sytuacja w kraju jest bardzo poważna, dlatego ważne, byśmy zadbali o bezpieczeństwo własne oraz innych.

Kancelaria Premiera pilnie apeluje - wszyscy Polacy powinni przestrzegać nowych zasad. W mediach społecznościowych pojawiła się bardzo ważna informacja. W związku z pandemią koronawirusa konieczne jest stosowanie się do wszelkich zasad bezpieczeństwa. Tylko w ten sposób możemy ochronić siebie i innych.

Nauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceNauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceCzytaj dalej

Pilny apel Kancelarii Premiera do Polaków

- Rozszerzamy zasadę bezpieczeństwa - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Kancelarię Premiera na Twitterze. Dotychczas obowiązywały trzy podstawowe zasady bezpieczeństwa, czyli zachowywanie odpowiedniego dystansu społecznego, regularna dezynfekcja i mycie rąk, a także zasłanianie ust i nosa. Jak wynika z informacji opublikowanej na Twitterze, pojawiła się kolejna, nowa zasada.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Czwartą zasadą bezpieczeństwa ma być Aplikacja StopCovid - ProteGo Safe, o której zainstalowanie pilnie apeluje rząd. Ma ona pomóc w walce z pandemią. Na czym to polega? Jak wynika z informacji Kancelarii Premiera, aplikacja pozostawia nasze dane anonimowymi i informuje nas, jeśli okaże się, że osoba, z którą mieliśmy kontakt, ma koronawirusa. Telefon ma zapamiętywać kogo spotkaliśmy, nikogo o tym nie informując.

- Film pokazaliśmy w związku z prośbą i zalecieniem, abyśmy wszyscy zainstalowali aplikację STOP COVID – ProteGO Safe, która może nas w skrajnych przypadkach uchronić przed konsekwencjami COVID-19. Stąd gorący apel o posiadanie tej aplikacji - mówił rzecznik resortu zdrowia, Wojciech Andrusiewicz. Przedstawiona aplikacja jest jednym z kroków rządu w walce z jesienną falą epidemii koronawirusa.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna konferencja Morawieckiego. Zapadła decyzja, nie ma odwrotu, wielkie zmiany w całej Polsce

2. Co dalej ze szkołami i nauczaniem zdalnym? Premier właśnie ogłosił decyzję

3. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, premier ogłosił, że od dzisiaj cały kraj z wyłączeniem powiatów wcielonych do strefy czerwonej, zostaje włączony do strefy żółtej. Jednym z ograniczeń, które nas w związku z tym czeka, jest obowiązek zasłaniania ust oraz nosa w przestrzeni publicznej oprócz parków i zieleńców. Podczas dzisiejszej konferencji premier zdradził, jakie decyzje podjęto w sprawie seniorów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakupy w Biedronce będą wyglądały zupełnie inaczej. Właśnie ogłoszono decyzję
  2. Absurdalne zakończenie Superpucharu Polski. Żenująca sytuacja, piłkarze aż złapali się za głowy (WIDEO)
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. Wyśmienicie smakuje i efektownie wyglada. Ciasto bez pieczenia „jajko sadzone” podbije serca dużych i małych

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News