Tragiczny wypadek z udziałem busa z Polakami za granicą. Nie żyją 2 osoby, 9 rannych

Tragiczny wypadek z udziałem busa z Polakami za granicą. Nie żyją 2 osoby, 9 rannych Źródło: YouTube - ABC News

Polacy za granicą przeżyli chwile grozy, gdy dowiedzieliśmy się o wypadku busa przewożącego obywateli naszego kraju. Potrzebna była natychmiastowa interwencja służb medycznych. Zginęły dwie osoby.

Polacy musieli zmagać się dziś z wielkim dramatem za granicą, gdzie doszło do makabrycznego wypadku. Dowiedzieliśmy się, że brał w nim udział bus wiozący obywateli naszego kraju, którzy udali się na wycieczkę. Smutne wiadomości na temat zdarzenia przedostały się do internetu, a lekarze potwierdzili najsmutniejsze wieści dotyczące poszkodowanych.

Okazuje się, że w wyniku zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby, a aż dziewięć jest rannych. Służby natychmiast ruszyły na miejsce wypadku, jednak nie udało się uratować tych, którzy ponieśli największe obrażenia. W internecie ukazał się film przedstawiający busa po wypadku, który wyjątkowo przeraził internautów. Twierdzili oni, że przebieg dramatycznego wydarzenia musiał wyglądać makabrycznie.

Polacy zginęli w wypadku busa

Do wypadku doszło w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam znalazła się grupa dziewięciu osób pochodzących z Polski, które postanowiły udać się na wycieczkę objazdową. Podróżowali oni busem, który w wyniku wypadku uległ całkowitemu zniszczeniu. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że wyglądało ono naprawdę przerażająco, choć dokładne przyczyny wciąż nie są znane.

Wiadomo, że auto, którym podróżowali Polacy, zaczęło nagle koziołkować, w związku z czym kierowca oraz wszyscy pasażerowie wypadli z samochodu. Dwie osoby zginęły na miejscu, a dziewięciu Polaków wciąż pozostaje pod opieką lekarzy. Do zdarzenia doszło w okolicach miejscowości Attleboro, która mieści się tuż obok Bostonu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polacy ponieśli śmierć w dramatycznych okolicznościach

Póki co nie wiadomo zbyt wiele o okolicznościach wypadku, choć dowiedzieliśmy się, że bus należał do firmy przewozowej, która specjalizuje się w organizacji wycieczek dla Polonii w Ameryce. Uczestnicy wypadku byli w trakcie trasy przez Massachusetts, w trakcie której mieli podziwiać wszystkie najważniejsze obiekty turystyczne regionu. Przyczyny wypadku wciąż nie są znane, jednak powinniśmy poznać je już w najbliższym czasie. Polacy z całego świata zaczęli wyrażać swój żal po tragicznej śmierci naszych rodaków za granicą.

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Biedronka zmieniła sposób płatności! Starsze osoby mocno się zdziwią
  4. Janowski o nowej odsłonie "Jaka to melodia". Tego się nie spodziewaliśmy
  5. Loska w śpiączce usłyszał o śmierci Kory. Żona zdradziła jego wstrząsającą reakcję
  6. Nie uwierzycie! Tak wygląda grób Przybylskiej prawie 5 lat po jej śmierci

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu