Polacy zapamiętają go jako wybitną osobę. Nie żyje dziennikarz Wyborczej, RP i Polskiego Radia

Polacy zapamiętają go jako wybitną osobę. Nie żyje dziennikarz Wyborczej, RP i Polskiego Radia Źródło: .

Polacy będą wspominać dziennikarza jako niezwykle zdolnego człowieka. Kraj obiegła informacja o śmierci mężczyzny. Pracował w największych mediach w Polsce.

Polacy zapamiętają mężczyznę jako wybitnego dziennikarza i wykładowcę akademickiego. Niedawno na portalu społecznościowym pojawiła się informacja o śmierci mężczyzny. Współpracował z największymi mediami w Polsce m.in. Polskim Radiu i Gazecie Wyborczej.

Polacy będą wspominać mężczyznę jako wybitnego dziennikarza

Kraj obiegła informacja o śmierci Daniela E. Groszewskiego. Młody dziennikarz współpracował z największymi mediami w Polsce, m.in. Rzeczpospolitą i Gazetą Wyborczą. Pierwsze kroki dziennikarskie stawiał w Polskim Radiu. Od 2013 roku był również wykładowcą na Uniwersytecie Wrocławskim. O jego nagłym odejściu poinformował na Facebooku Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr.

- Redaktor Daniel Groszewski z wielkim zaangażowaniem i pasją prowadził zajęcia przede wszystkim ze studentami specjalności dziennikarstwo sportowe, spotykali Go podczas ćwiczeń także studenci dziennikarstwa prasowego oraz dziennikarstwa radiowego i telewizyjnego. Wszyscy, którzy tylko chcieli, mogli pod Jego opieką współtworzyć portal Nowe Dziennikarstwo. Wszyscy, którzy tylko mieli zapał, mogli znaleźć u Niego dość uwagi, czasu, inspiracji i rady, by iść prostymi drogami po krętych szlakach mediów - napisali na Facebooku pracownicy Instytutu.

Przyczyny śmierci młodego mężczyzny nie zostały podane

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Współpracownicy i studenci składają kondolencje rodzinie zmarłego mężczyzny. Był szanowanym i niezwykle lubianym wykładowcą i bardzo zdolnym dziennikarzem. Pomimo młodego wieku, pomógł wykształcić wielu nowych adeptów dziennikarstwa.

- Mamy nadzieję, że energia i zaangażowanie, które pozwalały Mu w tak krótkim życiu tak wiele dokonać, pozostaną dla nas zobowiązaniem, by tworzyć dziennikarstwo, na którym tak bardzo Redaktorowi Groszewskiemu zależało. Dobre, nowe dziennikarstwo - dodali we wpisie pracownicy Instytutu.

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano
2. Życie Wiśniewskiego się załamało, przeżył okropną tragedię w rodzinie. Długo nie mógł się pozbierać

Nie podano przyczyn śmierci młodego dziennikarza. Na razie nie wiadomo również, kiedy i gdzie odbędzie się pożegnanie i pogrzeb mężczyzny.


Facebook/Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Popularny produkt niszczy tarczycę i powoduje nowotwór. Lepiej natychmiast wyrzuć go z lodówki
  4. Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie
  5. Nie żyje 10-letnia Amelka. Na pogrzebie doszło do dramatycznej pomyłki
  6. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  7. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  8. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
  9. BiznesInfo - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  10. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet

źródło: Gazeta Wrocławska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News