Wielkie rozczarowanie na PŚ w skokach narciarskich. Już dawno nie było tak źle, Polacy załamani

Wielkie rozczarowanie na PŚ w skokach narciarskich. Już dawno nie było tak źle, Polacy załamani Źródło: .

Polacy są bardzo rozczarowani ostatnim konkursem Pucharu Świata w skokach narciarskich. Nasi reprezentanci są w bardzo kiepskiej formie, kibice są załamani początkiem sezonu. Nie tego się spodziewali.

Polacy są załamani wynikami dzisiejszego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich. To początek sezonu, a nasi reprezentanci ewidentnie nie są w najlepszej formie. To zupełnie zaskoczyło wiernych kibiców, nie spodziewali się aż tak spektakularnej porażki. 

Polacy są rozczarowani wynikami dzisiejszego konkursu PŚ

W dzisiejszych zawodach w Niżnym Tagile zwyciężył reprezentant Austrii - Stefan Kreft. To drugi indywidualny konkurs w tym sezonie, a kolejny odbędzie się w niedzielę 15 grudnia w niemieckim Klingenthal. Dzień wcześniej rozegrane zostaną zawody drużynowe, jednak Polska reprezentacja pokazała dzisiaj, że nie jest w najlepszej formie.

W kwalifikacjach do dzisiejszego konkursu najlepsi z Polaków byli Jakub Wolny i Klemens Murańka. To zaskoczyło kibiców, bo zawodnicy Ci do tej pory raczej nie osiągali wysokich wyników. Kadra w komplecie stanęła do konkursu głównego, ale to niestety jedyny ich dzisiejszy sukces.

Już w pierwszej serii z konkurencji odpadli Klemens Murańka, który uplasował się na 39. miejscu, oraz Piotr Żyła. Ku ogromnemu zaskoczeniu wszystkich kibiców, popularny zawodnik zakończył zmagania na 35. pozycji i pożegnał się z dodatkowymi punktami w klasyfikacji generalnej.

Polacy pokazali kiepską formę. Kibice mają nadzieję, że poprawią wyniki w nadchodzących zawodach drużynowych

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Druga seria przebiegała bardzo sprawnie, bo sędziom zależało na równych warunkach pogodowych dla wszystkich uczestników. Ostatecznie najwyższą lokatę wśród polskiej kadry wywalczył Kamil Stoch. Zawodnik zakończył zawody na 15. miejscu, po skoku na odległość 121,5 metra. Tuż za nim znaleźli się Jakub Wolny i Dawid Kubacki. Maciej Kot i Stefan Hula zajęli kolejno 24. i 25. miejsce.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Nie żyją przynajmniej 43 osoby, bilans ofiar cały czas rośnie. Światowe media od rana obiegły ponure informacje o zagranicznej tragedii

Na podium obok Stefana Krafta stanęli Szwajcar Killian Peieri oraz Ryōyū Kobayashi, który reprezentuje Japonię. Nie tak Polacy wyobrażali sobie najlepszą trójkę, a wielu kibiców jest bardzo rozczarowanych. Bardzo wierzyli, że nasi najlepsi skoczkowie pokonają konkurencję w wielkim stylu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczy dodać do prania proszek do pieczenia. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Na sali zapadła ciemność, chwilę potem pojawiła się Kurdej-Szatan. Ludzie oszaleli, gdy zobaczyli jej seksowną kreację i usłyszeli anielski głos
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News