Coming out gwiazdora Eurowizji
Pixabay/Lillen
Wiadomości Pikio - 5 Czerwca 2019

Polacy pokochali go za Eurowizję. Słynny piosenkarz dokonał comming outu

Polacy od razu pokochali jednego z piosenkarzy Eurowizji, jednak chyba nikt nie zdawał sobie sprawy z jego orientacji. Z okazji miesiąca dumy LGBT gwiazdor postanowił zrobić coming out i opowiedzieć o swoim związku z mężczyzną, czego zupełnie nie spodziewali się zgromadzeni tam fani.

Polacy będą w szoku po wyznaniu jednej z gwiazd Konkursu Piosenki Eurowizji. Piosenkarz w rozmowie z polskim blogerem opowiedział o swoich doświadczeniach, związkach i orientacji, czego nie spodziewał się nikt.

TVP przekazało apelWszyscy Polacy chcą pomóc. Wspaniały młody siatkarz może stracić rękę przez nagły atak nowotworu, potrzebna pomoc!Czytaj dalej

Polacy w szoku po wyznaniu gwiazdy Eurowizji

-Tak, to było bardzo naturalne. Ktoś zapytał co Eurowizja znaczy dla ciebie, osobiście. A ja odpowiedziałem, że najważniejsze w niej jest to, że mogę pokazać ludziom kim jestem. Bycie bi było w zasadzie pierwszą rzeczą, którą przyszła mi na myśl.(...) To nie był żaden trik, dzięki któremu chciałem pozyskać głosy, bo pojawiały się po tym i takie komentarze. Jestem za tym, żeby mówić o tym, co jest dla nas naturalne. Wyznaję też zasadę, że jeśli będziemy mówić o tym i zachowywać się, jakby to była najzwyklejsza rzecz na świecie, ludzie też to zaczną w końcu tak postrzegać - tak wyznał w wywiadzie Duncan Laurence, czyli zwycięzca tegorocznej Eurowizji.

W wywiadzie holenderski piosenkarz, przyznaje, że nie pierwszy raz mówi o swojej orientacji. Postanowił jednak ponownie to ogłosić, aby na fali swojej popularności pomóc innym, którzy boją się otwarcie przyznać, że są homoseksualistami.

Mimo ciągłego mówienia o środowisku LGBT i walce o wolność bycia sobą, ludzie o odmiennej orientacji wciąż spotykają się z potępieniem. Młodzi ludzie boją się przyznawać otwarcie, że nie są heteroseksualni, a wyznania takich gwiazd jak Duncan na pewno pomogą im się ośmielić w dokonaniu własnego coming outu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

.Wstrząsające kulisy rozwodu żony Wiśniewskiego. Polacy zostali okłamaniCzytaj dalej

Holender radzi innym aby nie bali się być sobą

Polacy pokochali Duncana Laurence'a od pierwszych występów. Podbił on zresztą serca niemal wszystkich Europejczyków, a na Eurowizji zaśpiewał przepiękną balladę "Arcade", która z miejsca stała się hitem. Artysta jest obecnie w trasie koncertowej.

Duncan wykorzystuje swoją sławę do tego aby pomóc młodym ludziom. Otwarcie opowiedział o swojej orientacji i zachęca młodych fanów, aby oni także nie bali się o tym głośno mówić.

-Jedyną rzeczą, którą chcę powiedzieć, jest “bądźcie sobą”, bo nie ma w tym nic złego. Żyjcie w zgodzie ze sobą, bo od tego się wszystko zaczyna. Bo jeśli nie będzie tej zgody, ludzie to zauważą. Bądźcie sobą, to naprawdę działa!-mówi piosenkarz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Wiadomości z ostatniej chwili: polska policja podnosi alarm. Morderca na wolności, uważajcie na siebie jest NIEBEZPIECZNY
  4. Załamanie nerwowe niewyobrażalnie zmieniło Rynkowskiego. Teraz legenda polskiej muzyki cierpi
  5. 2 lata temu Polka przestała myć zęby. Efekt? Dziś mówi o nim cały świat
  6. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz

sławomiSUjawniono całą prawdę o żonie Sławomira. Te kilka faktów odbierze wam mowęCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News