Polacy są oburzeni
Wikimedia Commons Mateusz Kudła CC3.0
Konrad Karpiuk - 5 Maja 2020

Polacy są oburzeni. Media ujawniły właśnie, jak po kryjomu rząd wydał ogromne pieniądze

Polacy będą niezadowoleni z kolejnych wydatków rządu. Jak ujawniły media, zakończył się zaplanowany niedawno przez władze przetarg. Jego rozstrzygnięcie może oburzyć wiele osób, miliony złotych ze skarbu państwa pójdą na doposażenie sejmu. Z kieszeni Polaków zostaną naprawione błędy, które popełniali sami politycy.

Polacy niejednokrotnie mieli powody do niezadowolenia z powodu tego, jak rząd dysponuje ich pieniędzmi i to niezależnie od tego, kto był w danym momencie był u władzy. Znowu doszło do sytuacji, z której wiele obywateli może być niezadowolonych. W sejmie zapadła już decyzja, zakończył się przetarg. Media ujawniły, ile wydadzą władze.

Polacy z niedowierzaniem patrzyli na sytuację z maszynami do głosowania w sejmie

Jak podaje "Fakt", sejm zostanie wyposażony w nowy i kosztowny system do głosowania. Powodem zmian miały być problemy ze starym sprzętem. Niejednokrotnie dochodziło już do sytuacji, gdy głosowania miały niekorzystny wynik dla partii rządzącej, a jej politycy zgłaszali, że to wina maszyn do głosów.

MężczyznaAkcja ratunkowa zakończyła się tragicznie. Właśnie dotarła do nas bardzo smutna wiadomość z południa PolskiCzytaj dalej

Sprawę zaogniło głosowanie nad wyborem kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa. Jak się wtedy okazało, część polityków pomyliła się przy głosowaniu. Wtedy padły słynne słowa, które wywołały oburzenie Polaków, nawołujące do odwołania głosowania z powodu niekorzystnego wyniku.

Polacy będą niezadowoleni, media ujawniły nowe informacje

Wobec rządu Prawa i Sprawiedliwości padły wtedy poważne oskarżenia. Zdecydowano się jednak na wymianę maszyn. Oczywiście wiązało się to z ogłoszeniem rządowego przetargu. Na ten projekt wygospodarowano specjalny budżet, tłumaczono również podjęcie takiej decyzji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż -metamorfoza byłej żonyZaniedbana kobieta rozwiodła się po 44 latach małżeństwa. Przeszła diametralną metamorfozę, mąż będzie płakał ze złościCzytaj dalej

- Wykorzystywanie obecnego systemu wiąże się z dodatkowym nakładem pracy i środków ze względu na postęp techniczny, jaki się dokonał, a także naturalne zużycie. Istnieje zwiększone ryzyko awarii - informowała Kancelaria Sejmu.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd w ostatniej chwili wprowadził ważne zmiany. Cofnięto wiele zakazów
2. Anna Lewandowska urodziła? Wszystko już jasne, gwiazda pokazała zdjęcie

Przetarg został zakończony, a wtedy na jaw wyszła ukrywana informacja, która jeszcze bardziej zdenerwuje Polaków. Okazało się, że na urządzenia do głosowania w sejmie wydane zostaną dwa miliony złotych więcej niż z początku zakładano. Jak podał "Fakt", całkowita wartość przetargu to 7 698 000 zł.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczne informacje na samym początku tygodnia. MZ podało najnowsze dane
  2. Piłkarz został uznany za zmarłego. Prawda, która wyszła na jaw, zwala z nóg
  3. Ujawniono, co chirurg powiedział do Królikowskiego tuż przed operacją. Włos się jeży na głowie
  4. Genialny trik na wyczyszczenie przypalonego żelazka. Wystarczą 2 tanie składniki, a w kilka sekund będzie jak nowe
  5. Szymon Hołownia zalany łzami prosi Polaków o pomoc. Potrzebne są ogromne pieniądze
  6. Znowu ktoś się pomylił? Dzisiaj w Biedronce szynka i kiełbasa po 1 zł, mięso mielone 3 zł, niewyobrażalne

Kobieta amputacja nógUżywała popularnego produktu do higieny tylko dla pań. Musieli jej amputować nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News