Śmiał się, katował pieska i nagrywał jak uchodzi z niego życie. Nowe informacje ws. która zbulwersowała Polaków

Śmiał się, katował pieska i nagrywał jak uchodzi z niego życie. Nowe informacje ws. która zbulwersowała Polaków Źródło: fot.

Polacy byli wstrząśnięci zachowaniem Rafała B. który nagrał jak przejeżdża i znęca się nad bezpańskim psem. Sprawa trafiła do sądu. Teraz pojawiły się nowe informacje, które spowodowały spore oburzenie.

Polacy są zbulwersowani decyzją sądu w sprawie Rafała B. który znęcał się nad psem. Nagranie kuriera, który postanowił celowo najechać na bezpańskiego psa, szybko obiegło internet, a sprawca został błyskawicznie zidentyfikowany i postawiony przed sądem. Obecna decyzja organów sądowniczych dla wielu internautów jest niezrozumiała.

Polacy byli w szoku, gdy zobaczyli przerażające nagranie

Do incydentu doszło w czerwcu tego roku. Rafał B. wrzucił do aplikacji Snapchat nagranie, jak przejeżdża bezpańskiego psa, który leżał na drodze. Na filmie widać było, że mężczyznę bawiło znęcanie się nad psem i po tym, jak raz przejechał skowyczące z bólu zwierzę, zrobił to drugi raz, najeżdżając na jego głowę. 

Internauci szybko zidentyfikowali sprawcę. Pod jego domem zaczęli zbierać się oburzeni obrońcy zwierząt. W końcu mężczyzna sam zadzwonił po policję, która aresztowała go i przeprowadziła przez rozwścieczony tłum. Mężczyźnie postawiono zarzuty znęcania się nad zwierzętami i zastosowano karę tymczasowego aresztu.

Zaskakująca decyzja sądu. Polacy są oburzeni

Do incydentu doszło w czerwcu tego roku. Rafał B. wrzucił do aplikacji Snapchat nagranie, jak przejeżdża bezpańskiego psa, który leżał na drodze. Na filmie widać było, że mężczyznę bawiło znęcanie się nad psem i po tym, jak raz przejechał skowyczące z bólu zwierzę, zrobił to drugi raz, najeżdżając na jego głowę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci szybko zidentyfikowali sprawcę. Pod jego domem zaczęli zbierać się żądni linczu miłośnicy zwierząt. W końcu mężczyzna sam zadzwonił po policję, która aresztowała go i przeprowadziła przez rozwścieczony tłum. Mężczyźnie postawiono zarzuty znęcania się nad zwierzętami i zastosowano karę tymczasowego aresztu.

Dzisiaj grzeje: 1. Lublin: znaleziono ROZCZŁONKOWANE ciało. Pies odgryzł głowę właścicielowi. Prokuratura nie ma wątpliwości
2. 
Ojciec gwałcił swojego małego syna, a później oddawał swoim kolegom. Na jaw wyszły koszmarne kulisy sprawy, tylko dla osób o mocnych nerwach

- Co to za kaucja?! 10 tysięcy, hahaha zapomnieli dopisać jedno zero... - napisała oburzona internautka.

- Porażka... Powinien gnić w tym więzieniu - skomentował użytkownik Facebooka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zjedli SKAŻONE MIĘSO, dwie osoby nie żyją. Cała firma do zamknięcia
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. "Pili przez niemal całe posiedzenie Sejmu". Była posłanka mówi całą prawdę o alkoholu na Wiejskiej
  4. Pierwszy raz wzięła na ręce szczeniaka. Szybko zaczęła łapać się za brzuch ze śmiechu przez reakcję zwierzaka
  5. Straszne doniesienia z polskiej miejscowości. Fragmenty aut porozrzucało na długości 200 metrów

Źródło: Natemat

Następny artykuł