Przez lata skrywali największy sekret. Wyciekła prawda o romansie Poli Raksy i Bogusława Lindy

Przez lata skrywali największy sekret. Wyciekła prawda o romansie Poli Raksy i Bogusława Lindy Źródło: scereen TVP

Pola Raksa szybko zyskała wielką popularność w kraju. Wtedy pojawił się Bogusław Linda, młody chłopak, który nagle stał się obiektem westchnień każdej Polki. W pewnym czasie wszyscy żyli ich romansem, chociaż szczegóły ich relacji nigdy nie ujrzały światła dziennego. Dziś prawda o ich tajemniczym związku wychodzi wreszcie na jaw.

Pola Raksa i Bogusław Linda poznali się, gdy aktor miał 29 lat i właśnie pojawił się w Warszawie. W Toruniu, gdzie mieszkał do tej pory, została jego partnerka i dwoje dzieci. Zgodnie z planem młody aktor miał zacząć zarabiać pieniądze, by ściągnąć do stolicy ukochaną i niespełna roczne bliźniaki. 

Pola Raksa i Bogusław Linda poznali się w teatrze

Bogusław Linda otrzymał pierwszą swoją rolę w Teatrze Współczesnym. To właśnie tam podeszła do niego o 11 lat starsza Pola Raksa. Kobieta zachwycała swoją urodą, co szybko zafascynowało aktora. Przepiękna aktorka była wtedy po rozwodzie z reżyserem Andrzejem Kostenką i czuła się samotna, a młody aktor szybko stał się jej przyjacielem, któremu mogła się zwierzać. 

Co więcej, Pola Raksa dowiedziała się, że Bogusław Linda nie ma gdzie mieszkać. Aktorka szybko zaoferowała mu, by wprowadził się do niej. Linda przystał na propozycję. "Nie trzeba było mieć wyjątkowej wyobraźni, żeby domyślić się, w którą stronę potoczą się wypadki" komentował znajomy aktora. 

Decyzja o wspólnym zamieszkaniu zmieniła ich relacje. Jak przekazał znajomy aktora "Zaszył się u niej w domu, przestał pokazywać się u znajomych, mówiono, że trafił pod klucz, bo ona chce go mieć tylko dla siebie". Wtedy też cała Polska dowiedziała się, że Bogusław Linda i Pola Raksa mają romans. Jednak jedna rzecz powodowała nieustanne komplikacje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pola Raksa źle znosiła sytuację związaną z zachowaniem Lindy

- Bo ja wtedy tylko dwie rzeczy widziałem w tych swoich durnych gałach: w jednym oku kwiaty, a w drugim kobiety. Kwiaty były w celach handlowych. W zamian za seks i uczucia. To, co najbardziej ciągnęło mnie do filmu, to możliwość spotkania wielu pięknych aktorek. I za każdym razem innych, a nie ciągle tych samych koleżanek z teatru - przekazał po latach Bogusław Linda.

Bogusław Linda nigdy nie zaprzeczał, że był osobą bardzo kochliwą. Kobiety były dla niego najważniejsze. To powodowało, że para po pół roku zaczęła oddalać się od siebie. Dodatkowo Linda nie był w stanie dogadać się z synem Raksy. Pola Raksa, gdy dowiedziała się, że Linda ją zdradza, spakowała jego rzeczy i wyrzuciła go z domu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Media przekazały, że na COVID-19 zmarł polski lekarz, który pomógł wielu dzieciom za granicą

2. Pilna konferencja Ministra zdrowia. Przekazał kluczowe informacje dla Polski

Jak przekazał informator "Na żywo", Pola Raksa "była lojalna, nie zamierzała wybaczyć mu zdrady, choć próbował ją udobruchać. Wciąż go pociągała i czuł się przy niej po prostu dobrze. Nie chciał jej stracić, ale stała się nieugięta". Tak znani dziś wszystkim aktorzy zakończyli swój romans. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szumowski odpowiedział na słowa Edyty Górniak. "Od tego są eksperci"
  2. Wyciekł wielki sekret Adama Małysza. Żona skoczka zdradziła tajemnicę, zdjęcia mówią wszystko (FOTO)
  3. Wyjaśniła się przyszłość emerytów. Minister zabrał głos w sprawie przyszłych wypłat
  4. Wyciekła smutna prawda. Fani "M jak miłość" nie mieli pojęcia, że było aż tak źle, słowa Kożuchowskiej nie pozostawiają wątpliwości
  5. Krzysztof Respondek nie mógł dłużej ukrywać. Wydało się, co działo się w kopalniach, ciężko uwierzyć
  6. Przekrój cytrynę na 4 cząstki i połóż obok łóżka przed snem. Wyrzuć natychmiast po obudzeniu, rezultat jest spektakularny

źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News