Sąsiedzi nie są w stanie uwierzyć. Ujawniono, czym teraz zajmuje się Pola Raksa. "Tak się w ogóle da?!"

Sąsiedzi nie są w stanie uwierzyć. Ujawniono, czym teraz zajmuje się Pola Raksa. "Tak się w ogóle da?!" Źródło: screen/youtube/

Pola Raksa była jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek, za którymi mężczyźni wprost szaleli. Tysiące fanów pokochało ją nie tylko za urodę, ale i za ogromny talent. Niewielu jednak wie, jak dziś wygląda życie ich ulubienicy.

Pola Raksa była ikoną piękna, o którą polscy producenci filmowi i fotografowie nieustannie zabiegali. Chyba nie było w Polsce mężczyzny, którego marzeniem nie było poznanie jej. Lata kariery pozwoliły jej rozwinąć skrzydła i wiele wskazywało na to, że tak już może pozostać. Gwiazda z pewnością nie podejrzewała, że z czasem jej sława może nieco ucichnąć, a po upływie wielu lat niewiele będzie się o niej mówiło. Nic zatem dziwnego, że nawet najwięksi fani nie widzą, jak dziś wygląda jej życie. 

Miłosne rozterki piękności z "Czterej pancerni i pies"

Trudno jest zaprzeczyć twierdzeniu, że Pola Raksa była jest najwybitniejszą aktorką polskiej kinematografii. Niebywały talent i wdzięk przyczyniły się do jej kariery w czasach PRL. Panowie nieustannie podziwiali jej niezwykłą urodę, jednak ona stroniła od licznych adoratorów i starała się znaleźć tego jednego jedynego. Pierwsze małżeństwo, którego owocem jest syn, zakończyło się niepowodzeniem. 

Na początku lat 80. aktorka związała się z Bogusławem Lindą i choć gwiazda serialu "Czterej pancerni i pies" pokładała spore nadzieje w tej relacji, on nie traktował jej zbyt poważnie. Wszystko znów zakończyło się niepowodzeniem, jednak niedługo później Pola Raksa wdała się w krótki romans z Markiem Piwowskim. Ostatecznie nie zaznała szczęścia w miłości, a po wielu niepowodzeniach zarówno w tej, jak i zawodowej, w roku 1995 wystąpiła po raz ostatni i zniknęła na dobre. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co dziś robi Pola Raksa? Sąsiedzi nie są w stanie uwierzyć 

Chyba niewielu się spodziewało, że tak wybitna aktorka wiedzie dziś spokojne życie, pilnie strzegąc swojej prywatności. Mieszka niedaleko Legionowa, jednak okoliczni mieszkańcy nie widują jej zbyt często. Artystka raczej nie wyłania się z zacisza swojego domostwa, a jedyny moment, kiedy sąsiedzi mogą ją zobaczyć czy zamienić kilka słów jest, gdy Pola Raksa udaje się do pobliskiego sklepu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu 

Zdarza się to jednak nad wyraz rzadko, bowiem tylko raz w tygodniu, a niekiedy nawet dwa razy w miesiącu. Dawni przyjaciele gwiazdy są w ciężkim szoku i nie potrafią uwierzyć, że można aż tak odciąć się od świata zewnętrznego i od show-biznesu, z którym przecież tak wiele ją łączyło. 

- Żeby aż tak zniknąć? W tych czasach? Że tak się  w ogóle da?! - mówiła zdziwiona Małgorzata Niemirska. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. To już PLAGA wśród grzybiarzy. Policja interweniuje już codziennie!
  2. Trzy ogromne psy otoczyły nowo narodzonego kotka. Był bezbronny, to musiało się tak skończyć
  3. Kręgosłup uczestnika Tańca z Gwiazdami w ruinie! Nie może chodzić, trwa walka z czasem
  4. Brutalna riposta w DDTVN. Filip Chajzer natychmiast zamilkł, kiedy tylko usłyszał bezlitosne słowa
  5. Fani "Królowych życia" czują się oszukani i upodleni! Wszystko było ustawką?!

Źródło: pomponik 

Następny artykuł