Pola Lis z chłopakiem przekazali radosną wiadomość. Tego najbardziej bała się Kinga Rusin

Pola Lis z chłopakiem przekazali radosną wiadomość. Tego najbardziej bała się Kinga Rusin

W ostatnim czasie Pola Lis przyćmiła swą popularnością młodszą siostrę, ciesząc się zainteresowaniem wszystkich portali plotkarskich. W mediach spekulowano bowiem o jej rzekomym związku, który miał nie ucieszyć znanych rodziców dziewczyny. Teraz Lis i jej chłopak przekazali światu radosną wiadomość.

Do tej pory media interesowały się przede wszystkim życiem Igi Lis, młodszej córki Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Tegoroczna maturzystka z ogromnym rozpędem rozwijała bowiem doskonale zapowiadającą się karierę modelki.

Zaskakujące wieści

Co ciekawe, z cienia popularniejszej siostry wyszła właśnie Pola. Dziennikarze chętnie rozpisywali się bowiem o jej rzekomym romansie z młodym, niezwykle utalentowanym bramkarzem, Kamilem Grabarą. Para do tej pory nie decydowała się potwierdzić medialnych doniesień. Podczas wspólnej wycieczki na Malediwy Lis i Grabara ogłosili jednak właśnie, że są oficjalnie w związku.

Pola Lis z chłopakiem przekazali radosną wiadomość

Fani Poli mogli się tego dowiedzieć z jej Instastory, gdzie umieściła filmik, na którym przytula się z Grabarą. Jak więc widać, zakochani nie zamierzają już ukrywać przed światem swej relacji. Ogłosili światu radosną nowinę - są oficjalnie razem. Związek ten może jednak poważnie martwić Kingę Rusin. Dziennikarka boi się ponoć, iż córka rzuci studia w Polsce, aby przenieść się do Grabary, który mieszka w Liverpoolu. Pola ma już bowiem za sobą rezygnację z uczelni w USA, gdyż zdecydowała się wrócić do kraju za poprzednim partnerem. Pola Lis i Kamil Grabara Fot. Instagram/Pola Lis Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani wściekli jak nigdy! Michał Szpak stanowczo przesadził
  2. Gwiazda Polsatu upokorzona przez męża! Grubo przesadził
  3. Zmasakrowali Tomasza Lisa! Nie mieli dla niego litości
Następny artykuł