Pola Lis z chłopakiem przekazali radosną wiadomość. Tego najbardziej bała się Kinga Rusin
Wiadomości Pikio - 1 Czerwca 2018

Pola Lis z chłopakiem przekazali radosną wiadomość. Tego najbardziej bała się Kinga Rusin

W ostatnim czasie Pola Lis przyćmiła swą popularnością młodszą siostrę, ciesząc się zainteresowaniem wszystkich portali plotkarskich. W mediach spekulowano bowiem o jej rzekomym związku, który miał nie ucieszyć znanych rodziców dziewczyny. Teraz Lis i jej chłopak przekazali światu radosną wiadomość.

Do tej pory media interesowały się przede wszystkim życiem Igi Lis, młodszej córki Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Tegoroczna maturzystka z ogromnym rozpędem rozwijała bowiem doskonale zapowiadającą się karierę modelki.

Zaskakujące wieści

Co ciekawe, z cienia popularniejszej siostry wyszła właśnie Pola. Dziennikarze chętnie rozpisywali się bowiem o jej rzekomym romansie z młodym, niezwykle utalentowanym bramkarzem, Kamilem Grabarą. Para do tej pory nie decydowała się potwierdzić medialnych doniesień. Podczas wspólnej wycieczki na Malediwy Lis i Grabara ogłosili jednak właśnie, że są oficjalnie w związku.

Pola Lis z chłopakiem przekazali radosną wiadomość

Fani Poli mogli się tego dowiedzieć z jej Instastory, gdzie umieściła filmik, na którym przytula się z Grabarą. Jak więc widać, zakochani nie zamierzają już ukrywać przed światem swej relacji. Ogłosili światu radosną nowinę - są oficjalnie razem. Związek ten może jednak poważnie martwić Kingę Rusin. Dziennikarka boi się ponoć, iż córka rzuci studia w Polsce, aby przenieść się do Grabary, który mieszka w Liverpoolu. Pola ma już bowiem za sobą rezygnację z uczelni w USA, gdyż zdecydowała się wrócić do kraju za poprzednim partnerem.Pola Lis i Kamil Grabara Fot. Instagram/Pola LisChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani wściekli jak nigdy! Michał Szpak stanowczo przesadził
  2. Gwiazda Polsatu upokorzona przez męża! Grubo przesadził
  3. Zmasakrowali Tomasza Lisa! Nie mieli dla niego litości
ZAMIANA
lesz5Tak żyją córki najbogatszych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
julia_scorupco1Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News