Pola Lis wstawia się za matką. Mocno zaatakowała Rozenek

Pola Lis wstawia się za matką. Mocno zaatakowała Rozenek

Pola Lis wzięła stronę mamy! Po burzliwej, internetowej wymianie zdań Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek w polskim show biznesie zawrzało. Od rana największe portale plotkarskie nieustająco publikują kolejne szokujące doniesienia zza kulis. Do zwaśnionych pań dołącza teraz córka Rusin.

Pola Lis oburzyła się na Małgorzatę Rozenek. I uderzyła w perfekcyjną panią domu bardzo mocno, fanów wprawiając w osłupienie. 21-letnia córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa za mamą stoi murem. Internautów zachęca by dołączyli do niej. Otwarty konflikt, fanów podzielił na dwa obozy.

Pola Lis krytykuje Małgorzatę Rozenek. Czy Kinga Rusin ma powody do dumy?

Za sprawą konfliktu między Rozenek i Rusin głos zabrały nie tylko inne gwiazdy, ale i rodziny wspomnianych kobiet. - Gdy ktoś jest w 100 procentach sztuczny, wielką hipokryzją byłoby reklamowanie czegoś w 100 procentach naturalnego... - napisała na swoim Instagramie Pola Lis. Wyrazy solidarności wobec dziennikarki TVN płyną także od innych gwiazd. Najpierw zareagowała Magda Gessler, która wpisem pod zdjęciem przekazała wyrazy solidarności i podziwu. - Bardzo jesteś dzielna i twój temperament jest bezkompromisowy... Chyba nie mogłabyś być żoną ambasadora... Twoja postawa wobec świata może być tylko przykładem dla innych. Nie podlizując się... - napisała Gessler w komentarzu. Później dołączyła do niej również Olga Frycz, która wsparła idee głoszone przez Rusin. - Jako konsument wciąż popełniam masę błędów, dlatego zawsze z podziwem patrzę na ciebie i obserwuję, świadomą kobietą jesteś. Od 7 miesięcy stosuję głównie kosmetyki, które stworzyłaś i jestem zachwycona, bo to daje mi poczucie, że przynajmniej w małym stopniu wspieram każdą inicjatywę, o którą walczysz. Jesteś wzorem do naśladowania i bardzo mądrze piszesz! - napisała aktorka pod zdjęciem Rusin.

Gwiazdy dla Rusin

Show biznes natychmiast zareagował po tym, jak Kinga Rusin zaatakowała Małgorzatę Rozenek. Przypomnijmy, Rozenek podpisała kontrakt z firmą Avon. Rusin promuje kosmetyki w 100 procentach naturalne - swoją własną markę. - Walka o prawa zwierząt jest dla mnie bardzo ważna. Tylko ja nie wykorzystuję jej do promocji swoich kosmetyków, tak jak Kinga Rusin - powiedziała Małgorzata Rozenek w jednym z wywiadów. Na reakcję Rusin nie trzeba było długo czekać. Dziś rano odpowiedziała Rozenek w emocjonalnym komentarzu, nazywając perfekcyjną panią domu "wypindrzoną lalą". - No dobra, nie będę udawać że pada deszcz kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach, nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony! Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się że marka, z którą podpisała kontrakt testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego, co widzę, to nie. Jedno mówi, a drugie robi - napisała w social mediach Rusin.

Jaka matka taka córka?

Pola Lis wzięła sprawy w swoje ręce i wsparła mamę w dyskusji o ochronie praw zwierząt. Ostatnio podobną solidarnością wykazała się córka pięknej prawniczki. Marta Kaczyńska, prezentująca konserwatywne poglądy znalazła się kilka razy na życiowym zakręcie. Jednak, gdy na ślubnym kobiercu stanęła w zaawansowanej ciąży, media były bezlitosne. Bratanicy prezesa zarzucano brak konsekwencji i niesłowność. Wtedy też zareagowała córka kobiety - Martyna Dubieniecka. Gdy internauta napisał, że Kaczyńska jest zakłamana, ta natychmiast odpowiedziała. - Jacy zakłamani? Niech pani się zajmie swoim życiem i jeśli pani się coś nie podoba, to proszę nie komentować - napisała Martyna. Innej kobiecie, która zasugerowała, że szybki ślub Kaczyńskiej jest żenujący, Dubieniecka odpowiedziała: - Żenujące to jest pani zdjęcie na profilu oraz pani osobowość. Widać, że córki popularnych osób od dziecka uczone są, w jaki sposób reagować na komentarze. Ciekawe, czemu Pola milczy w sprawie Tomasza Lisa.  1. Małgorzata Rozenek takiego upokorzenia nie doznała nigdy wcześniej! Będzie wojna
  2. Małgorzata Rozenek zrobiła sobie tatuaż! Perfekcyjna pani domu szokuje
  3. Wyśmiali Kaczyńskiego w DDTVN! Mocny cios Rusin
Następny artykuł