Konflikt w rodzinie Lisów. Wszystko przez chłopaka córki

Konflikt w rodzinie Lisów. Wszystko przez chłopaka córki

Tomasz Lis wielokrotnie okazywał w mediach społecznościowych szczególne uczucia do swoich córek. A jednak niespodziewanie sobota stała się dniem, w którym na jaw wyszedł niespodziewany konflikt, w jakim Pola Lis jest ze swoim ojcem.

Sobotni wieczór upłynął pod znakiem ogromnych emocji związanych z odbywającym się w Kijowie finałem Ligi Mistrzów. Mecz między Realem Madryt a Liverpoolem z zapartym tchem oglądały dziesiątki tysięcy fanów na stadionie i miliony ludzi na całym świecie za pośrednictwem telewizji. Wśród nich byli także Tomasz i Pola Lis, córka dziennikarza. Bardzo często zdarza się, że dzieci kibicują tym samym zespołom, co ich rodzice. Wydaje się naturalne, że miłość do ulubionej drużyny przekazuje się wraz z innymi wartościami w procesie wychowania. Nie w tym przypadku.

Tomasz i Pola Lis w konflikcie

Do meczu zarówno Tomasz Lis, jak i jego córka Pola przygotowali się bardzo dobrze. Założyli koszulki ulubionej drużyny, dziennikarz miał na sobie nawet szalik. Okazuje się jednak, że w przypadku obojga z nich mowa jest o innych drużynach. Tomasz Lis od wielu lat kibicuje wiernie Realowi Madryt. Tak jest nieodmiennie od długiego czasu. Jego córkę, która wielokrotnie na Twitterze krytykowała głównego rywala "królewskich", czyli FC Barcelonę, można byłoby podejrzewać o podobną miłość do hiszpańskiej drużyny z Madrytu. Jest jednak inaczej. W finale Ligi Mistrzów, gdzie "królewscy" spotkali się z FC Liverpoolem, Pola Lis ochoczo kibicowała "the reds". Miała na sobie nawet koszulkę bramkarza tej drużyny. I nie jest to przypadkowe.

Pola przeciwko ojcu. Kto jest ważniejszy...?

Na koszulce, którą na mecz przywdziała Pola Lis widniał numer 23 i nazwisko Grabara. To naturalnie koszulka Kamila Grabary, chłopaka Poli. Grabara jest bardzo młodym zawodnikiem i gra w kadrze Liverpoolu do lat 23. Na razie nie zagrał w pierwszym składzie zespołu, ale niektórzy eksperci wróżą mu wielką karierę już niebawem. - Ja to wiadomo, Real, a moje dziecko w koszulce bramkarza Liverpoolu. Upiera się, że jakiś dobry - napisał Tomasz List pokazując wspólne zdjęcie z córką. Pola Lis fot. twitter.com/lis_tomasz
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Tomasz Lis osiągnął poziom dna. Te słowa będą się z nim ciągnąć do końca życia
  2. Co za zwrot! Tomasz Lis popiera Jarosława Kaczyńskiego
  3. Tomasz Lis skazany. Musi zapłacić fortunę
  4. Czy córka Tomasza Lisa zostanie kolejną WAG’s? Spotyka się z młodym bramkarzem
Następny artykuł