Za te słowa nie dadzą jej żyć. Szokujący atak Poli Lis

Za te słowa nie dadzą jej żyć. Szokujący atak Poli Lis Źródło: fot. instagram.com

Pola Lis staje się ostatnio coraz bardziej rozpoznawalna. Wszystko przez swoją częstą aktywność w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Twitterze. Ostatnio postanowiła zrobić coś niespodziewanego: relację live na Instagramie wspólne ze swoim chłopakiem. Nie przypuszczała, że "spotkanie" z fanami przebiegnie w taki sposób.

Pola Lis jest córką Tomasza Lisa, redaktora naczelnego polskiej edycji "Newsweeka". Podobnie jak ojciec często zabiera głos w różnych sprawach społecznych. Od niedawna wiadomo, że spotyka się z Kamilem Grabarą. To bramkarz młodzieżowej drużyny FC Liverpool. Para przez pewien czas nie chciała ujawniać swojego związku. W końcu jednak postanowili pokazać się razem i to od razu w formie relacji live na Instagramie. Za jej pomocą chcieli "spotkać się" z fanami i odpowiedzieć na ich pytania. Nie spodziewali się jednak, że internauci będą dla nich tak okrutni.

Ostre starcie internautów z Polą i Kamilem

Para rozpoczęła relację w niedzielę, tuż po "Familiadzie". Internauci byli niezwykle aktywni i rozpoczęli od razu zmasowany atak na oboje młodych celebrytów. Ani Pola Lis, ani Kamil Grabara nie byli na to przygotowani. Szybko okazało się, że wobec swoich fanów nie mają za grosz szacunku. Trudno im się jednak dziwić, sami zostali bowiem zmieszani z błotem. Już sam początek relacji i pierwsze pytania pokazały, że relacja nie będzie łatwa. Kamil Grabara ostro skomentował pierwsze pojawiające się głosy internautów. - Ruszcie trochę głową, chyba macie trochę większy iloraz inteligencji, by zadawać bardziej zaawansowane pytania - zniesmaczony zawołał bramkarz. - Jakieś głupie pytania tutaj ludzie zadają, no - wtórowała mu ukochana.

Pola Lis obraża swoich fanów

Pytań, które zostały pominięte, bo były "głupie" było mnóstwo. Na niektóre jednak para próbowała odpowiadać. Próbowała, bo wrażenie, jakie pozostawili, to raczej niesmak niż sympatia. Kamil Grabara odpowiedział na pytanie "jak czuje się w związku, w którym to jego druga połówka jest bardziej znana". - Wystarczy spojrzeć na ostatnie zdjęcie na Instagramie, porównać liczę lajków. To tyle - próbując ukryć irytację odpowiedział piłkarz. Znacznie gorzej miała Pola Lis, która została zapytana o to, "jak to jest ośmieszać się na Twitterze". Niespodziewanie ostro zaatakowała pytającego. - A jak to jest być debilem i nie rozumieć co piszę? - agresywnie odpowiedziała córka Tomasza Lisa. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Zmasakrowali Tomasza Lisa! Nie mieli dla niego litości
  2. Hanna Lis w rozpaczy. Zostało jej mało czasu
  3. Kinga Rusin SZCZERZE o swoim ślubie z Lisem. Wyznanie po latach
  4. Anna Mucha nigdy tego nie zrobiła! Fani są zaskoczeni
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News