Gdzie obejrzeć Detektywa Pikachu? Niebawem będzie dostępny w sieci

Gdzie obejrzeć Detektywa Pikachu? Niebawem będzie dostępny w sieci Źródło: youtube.com/Warnen Bros. Pictures

Pokémon: Detektyw Pikachu online - czy możemy już zobaczyć ten ciekawy film w internecie? Wiele osób czekało z niecierpliwością na fabularny film o przygodach żółtego Pokemona, z którym wiele osób się wychowało. Już niedługo ich pragnienia zostaną spełnione - w Polsce pojawi się film o detektywistycznych przygodach małego stworzenia. Czy zobaczymy je też przez Internet?

Pokémon: Detektyw Pikachu online - na pojawienie się tego filmu w sieci czekają wszyscy miłośnicy serii Pokemon w Polsce. Nie zawsze najlepszym miejscem do oglądania filmów jest kino. Nieraz może nam przeszkadzać głośne jedzenie popcornu naszego sąsiada, co jakiś czas trafimy na niewygodne siedzenie. Z tego powodu wiele osób woli zasiąść do filmu przed swoim własnym ekranem, w domu, w idealnych dla siebie warunkach. Kiedy będzie możliwość zrobienia tego z filmem o przygodach Pikachu?

Pokémon: Detektyw Pikachu online - gdzie obejrzeć?

Przygody Pikachu i innych Pokemonów już od dawna zajmują widzów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Historia tej franczyzy zaczyna się od wyprodukowania gry na konsolę przenośną Game Boy w 1996 roku. Nie była ona skomplikowana - mogliśmy w niej mieć swoje Pokemony, łapać kolejne i dzięki zdobywanemu w walkach doświadczeniu - ewoluować te, które były już w naszym posiadaniu. Mimo dość prostego modelu gry, stała się ona ogromnym hitem i zawojowała cały świat - trudno znaleźć miejsce, w którym ktoś nie słyszał o ewoluujących stworkach spod szyldu Pokemon.

Od wielu lat mogliśmy też oglądać przygody Pokemonów na ekranach telewizorów i kin. W pamięć każdego dziecka dorastającego na początku lat 2000. z pewnością zapadły animowane bajki o przygodach Asha i jego przyjaciół, którzy przemierzają kontynenty w celu zostania mistrzem Pokemon. Przygody bohatera mogliśmy podziwiać zarówno w formie serialowej, jak i w formie pełnometrażowego filmu - jednak zawsze były to produkcje animowane, w stylu japońskiego anime. To zmieniło się dopiero w 2019 roku, wraz z zapowiedzią i rychłą premierą filmu Pokémon: Detektyw Pikachu.

Niestety, może się okazać, że obejrzenie najnowszych przygód Pikachu w internecie nie będzie wcale takie proste. Powód tych trudności jest bardzo prosty - Film wchodzi do kin dopiero 31 maja 2019 roku. Właśnie dlatego nie powinniśmy spodziewać się ujrzenia produkcji na żadnej platformie streamingowej jeszcze przez jakiś czas - twórcy nie chcą sabotować swojej sprzedaży biletów. Wiadomo przecież, że jeśli ludzie mają do wyboru kupno biletu do kina albo obejrzenie filmu w swoim zaciszu domowym, często wybierają to drugie. Aby zachęcić ich do obejrzenia produkcji w kinie, premiera filmu o Pokemonach na platformach streamingowych będzie przesunięta o co najmniej kilka miesięcy. Już od 31 maja zobaczymy go za to w najlepszych kinach i multipleksach w Polsce.

Pokémon: Detektyw Pikachu po polsku. Będzie dubbing pl?

Jednym z głównych pytań dotyczących wielu bajek o bohaterach, którzy są raczej skierowani do dzieci, jest obecność dubbingu w kinach. Jest to temat wzbudzający wiele kontrowersji - są osoby, które dubbing uwielbiają, są też takie, które uważają, że odbiera on filmom cały aktorski kunszt. Niezależnie od tych opinii, jest to często najprostszy sposób odbioru filmów dla dzieci - szczególnie tych, które nie potrafią jeszcze wystarczająco szybko czytać. Na szczęście twórcy wzięli to pod uwagę i w Polsce będzie można obejrzeć produkcję o detektywistycznych przygodach Pikachu w dwóch wersjach - oryginalnej z napisami i z dubbingiem pl. Wszyscy powinni być dzięki temu zadowoleni. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Poruszający film biograficzny. Tolkien wszedł do kin
  2. Jak wyglądał "żywy Ken" przed operacjami? Rodrigo Alves kiedyś
  3. Do kin wszedł film biograficzny o Tolkienie. Kim był pisarz?
  4. Gdzie oglądać Smętarz dla zwierzaków? Kiedy będzie dostępny online?
  5. Premiera John Wick 3 Parabellum. Co oznacza ten tytuł?
Następny artykuł