Gdzie obejrzeć Detektywa Pikachu? Niebawem będzie dostępny w sieci

Gdzie obejrzeć Detektywa Pikachu? Niebawem będzie dostępny w sieci Źródło: youtube.com/Warnen Bros. Pictures

Pokémon: Detektyw Pikachu online - czy możemy już zobaczyć ten ciekawy film w internecie? Wiele osób czekało z niecierpliwością na fabularny film o przygodach żółtego Pokemona, z którym wiele osób się wychowało. Już niedługo ich pragnienia zostaną spełnione - w Polsce pojawi się film o detektywistycznych przygodach małego stworzenia. Czy zobaczymy je też przez Internet?

Pokémon: Detektyw Pikachu online - na pojawienie się tego filmu w sieci czekają wszyscy miłośnicy serii Pokemon w Polsce. Nie zawsze najlepszym miejscem do oglądania filmów jest kino. Nieraz może nam przeszkadzać głośne jedzenie popcornu naszego sąsiada, co jakiś czas trafimy na niewygodne siedzenie. Z tego powodu wiele osób woli zasiąść do filmu przed swoim własnym ekranem, w domu, w idealnych dla siebie warunkach. Kiedy będzie możliwość zrobienia tego z filmem o przygodach Pikachu?

Pokémon: Detektyw Pikachu online - gdzie obejrzeć?

Przygody Pikachu i innych Pokemonów już od dawna zajmują widzów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Historia tej franczyzy zaczyna się od wyprodukowania gry na konsolę przenośną Game Boy w 1996 roku. Nie była ona skomplikowana - mogliśmy w niej mieć swoje Pokemony, łapać kolejne i dzięki zdobywanemu w walkach doświadczeniu - ewoluować te, które były już w naszym posiadaniu. Mimo dość prostego modelu gry, stała się ona ogromnym hitem i zawojowała cały świat - trudno znaleźć miejsce, w którym ktoś nie słyszał o ewoluujących stworkach spod szyldu Pokemon.

Od wielu lat mogliśmy też oglądać przygody Pokemonów na ekranach telewizorów i kin. W pamięć każdego dziecka dorastającego na początku lat 2000. z pewnością zapadły animowane bajki o przygodach Asha i jego przyjaciół, którzy przemierzają kontynenty w celu zostania mistrzem Pokemon. Przygody bohatera mogliśmy podziwiać zarówno w formie serialowej, jak i w formie pełnometrażowego filmu - jednak zawsze były to produkcje animowane, w stylu japońskiego anime. To zmieniło się dopiero w 2019 roku, wraz z zapowiedzią i rychłą premierą filmu Pokémon: Detektyw Pikachu.

Niestety, może się okazać, że obejrzenie najnowszych przygód Pikachu w internecie nie będzie wcale takie proste. Powód tych trudności jest bardzo prosty - Film wchodzi do kin dopiero 31 maja 2019 roku. Właśnie dlatego nie powinniśmy spodziewać się ujrzenia produkcji na żadnej platformie streamingowej jeszcze przez jakiś czas - twórcy nie chcą sabotować swojej sprzedaży biletów. Wiadomo przecież, że jeśli ludzie mają do wyboru kupno biletu do kina albo obejrzenie filmu w swoim zaciszu domowym, często wybierają to drugie. Aby zachęcić ich do obejrzenia produkcji w kinie, premiera filmu o Pokemonach na platformach streamingowych będzie przesunięta o co najmniej kilka miesięcy. Już od 31 maja zobaczymy go za to w najlepszych kinach i multipleksach w Polsce.

Pokémon: Detektyw Pikachu po polsku. Będzie dubbing pl?

Jednym z głównych pytań dotyczących wielu bajek o bohaterach, którzy są raczej skierowani do dzieci, jest obecność dubbingu w kinach. Jest to temat wzbudzający wiele kontrowersji - są osoby, które dubbing uwielbiają, są też takie, które uważają, że odbiera on filmom cały aktorski kunszt. Niezależnie od tych opinii, jest to często najprostszy sposób odbioru filmów dla dzieci - szczególnie tych, które nie potrafią jeszcze wystarczająco szybko czytać. Na szczęście twórcy wzięli to pod uwagę i w Polsce będzie można obejrzeć produkcję o detektywistycznych przygodach Pikachu w dwóch wersjach - oryginalnej z napisami i z dubbingiem pl. Wszyscy powinni być dzięki temu zadowoleni. 

  1. Poruszający film biograficzny. Tolkien wszedł do kin
  2. Jak wyglądał "żywy Ken" przed operacjami? Rodrigo Alves kiedyś
  3. Do kin wszedł film biograficzny o Tolkienie. Kim był pisarz?
  4. Gdzie oglądać Smętarz dla zwierzaków? Kiedy będzie dostępny online?
  5. Premiera John Wick 3 Parabellum. Co oznacza ten tytuł?
Następny artykuł