Pokaz mody LGBT dla Andrzeja Dudy
Wiadomości Pikio - 2 Czerwca 2015

Pokaz mody LGBT dla Andrzeja Dudy

Środowiska LGBT odpowiedziały na słowa Andrzeja Dudy, który powiedział, że "nie wyobraża sobie, by mu ktoś półnago paradował po kancelarii". W ten sposób odniósł się do możliwości zatrudnienia homoseksualisty. Dodał też, że nie pytałby co i z kim kto robi w domu.

"Do pracy chodzimy ubrani, chyba że jesteśmy ratownikami na basenie" - odpowiedzieli aktywiści LGBT i postanowili zorganizować pokaz mody dla prezydenta. - Andrzej Duda być może nie poznał jeszcze żadnej osoby LGBT i stąd wynika jego opinia na temat strojów. Dlatego proponujemy, aby prezydent-elekt spotkał się z nami jak najszybciej, a wtedy zobaczy, jak w rzeczywistości osoby nieheteroseksualne ubierają się do pracy – mówi Newsweekowi wiceprezes Kampanii Przeciw Homofobii Mirosława Makuchowska. Event odbędzie się 2 czerwca i potrwa jedynie kwadrans. Pokaz będzie można obejrzeć od 17:30-17:45 pod Pałacem Prezydenckim. Czy Andrzej Duda wyjdzie do homoseksualistów? To się okaże.Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: newsweek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News