Janusz Korwin-Mikke podczas jednej z ostatnich sesji plenarnych Parlamentu Europejskiego, wyraźnie poirytowany, zaczął rzucać kartkami, na których były najważniejsze punkty konsensusu w sprawie kryzysu imigracyjnego. Lider KORWiNy nazwał je szajsem. 

Podczas ostatniej sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego, europosłowie zajęli się po raz kolejny kwestią kryzysu imigracyjnego. Omawiano między innymi szczegóły konsensusu forsowanego przez europejskich urzędników.

 – Jak patrzę na płód tego konsensusu to robi mi się niedobrze. „Wzywa, ubolewa, z zadowoleniem przyjmuje, uważa”… to jest proszę pastwa szajs. Jeżeli chcemy coś zrobić to zróbmy coś konkretnego – powiedział Korwin-Mikke rzucając kartkami w salę.

 – Jak Amerykanie mieli kłopoty, bo wyzwoleni Afroamerykanie nie umieli dać sobie rady, to kupili im kawałek ziemi w Afryce, stworzyli  państwo Liberia, gdzie zresztą ci Afroamerykanie wzięli za mordy Afroafrykanów później. Może kupmy kawałek Afryki i te rządy afrykańskie, tyle mówią że pomogą, dadzą kawałek ziemi to zróbmy im państwo dla albinosów. Dodajmy trochę pieniędzy, to byłoby coś konkretnego. Bo to jest czysta gadanina, która w niczym nikomu nie pomoże. Dlaczego nie można zrobić państwa dla albinosów w Afryce, pytam się? – powiedział Korwin-Mikke

https://www.youtube.com/watch?v=PosToJwti4I

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: korwin vs ue / ceperolkv4 / partiakorwin.pl

...

Zobacz również