Kobiety i dzieci zginęły w tragicznym wypadku. Rodziny nie stać na wyprawienie pogrzebu

Kobiety i dzieci zginęły w tragicznym wypadku. Rodziny nie stać na wyprawienie pogrzebu Źródło: Fot. Pixabay/Carolynabooth

Pogrzeb to bardzo kosztowna sprawa, a wielu Polaków niestety nie stać na to, aby godnie pochować swoich zmarłych. Rodzina, która straciła bliskich w głośnym karambolu na trasie S3, nie ma pieniędzy, aby pokryć koszta ceremonii.

Pogrzeb jest niesamowicie smutną uroczystością, która dodatkowo wiąże się z potężnymi kosztami. Sam pochówek jest zadziwiająco drogi, a należałoby jeszcze ugościć rodzinę, która często przyjeżdża z daleka na tę rozrywającą serce okoliczność. Obiad, a także inne niezbędne elementy stypy również oznaczają kolejne wydatki, na które czasem po prostu zwyczajnie brakuje bliskim zmarłych pieniędzy. 

Rodzina, która straciła krewnych w karambolu na trasie S3 w kierunku Świnoujścia, prosi o pomoc internautów. Zginęły tam kobiety i dzieci, na pogrzeb których teraz bliskim brakuje środków. Koszta szacowane są nawet na 50 tys. zł.

Nie stać ich na pogrzeb pięciorga członków rodziny. Zmarli w karambolu pod Szczecinem

Niedawno wszystkie media opisywały karambol, który pochłonął w sumie aż sześć ofiar. Po zderzeniu się aut osobowych, na które następnie wpadł rozpędzony TIR, pojazdy zapłonęły. Rodzina straciła w ten sposób Filipa, Maję i Zuzię - trójkę dzieci. W wypadku zginęła także ich babcia - Mirosława i mama - Olga, które podróżowały trasą S3.

Pani Magdalena jest w żałobie. Pogrążona w smutku załamała się - przytłoczyła ją nie tylko informacja o śmierci najbliższych, ale także zobowiązania finansowe, jakie nagle na nią spadły. Nie stać ją na wyprawienie godnego pogrzebu swoim najbliższym i zmuszona jest prosić o pomoc internautów, w których teraz cała nadzieja. Pani Magdalena potrzebuje 50 tys. złotych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Wiem , że są ludzie chętni do pomocy, dlatego zakładam zrzutkę. Jest to jedyna oficjalna zrzutka założona przez rodzinę - oświadczyła na łamach serwisu "Zrzutka".

W tym momencie Pani Magdalenie udało się zgromadzić ponad 30% całej kwoty. Potrzeba jeszcze 35 tys. złotych.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Wielka porażka Norbiego. Najnowsze doniesienia o „Jaka to melodia” ukazały brutalną prawdę
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

Źródło: Onet

Link do zrzutki TUTAJ.

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News