Pogrzeb 13-letniej dziewczynki
Fot. Pixabay.com/Melisa Lewis
Mateusz Nieścierowicz - 1 Marca 2019

Rozpłaczecie się. Cierpiąca z bólu Zuzia tuż przed śmiercią pożegnała się z mamą na zawsze

Pogrzeb to wydarzenie, w którym najchętniej nikt nie brałby udziału. Wszystko z powodu emocji, które towarzyszą tej strasznej i bolesnej sytuacji. Żałoba, która towarzyszy nam tuż po stracie bliskiej osoby jest bardzo trudna. Szczególnie, gdy ta bliska osoba to nasze dziecko. Z tym musiała sobie poradzić mama 13-letniej Zuzi. Dziewczynka przegrała walkę ze straszną chorobą.

Pogrzeb dziecka to wyjątkowo trudne doświadczenie. Musiała go jednak doświadczyć mama 13-letniej Zuzi. Jej ukochane dziecko zmarło podczas walki z rakiem. Choć w pewnym momencie pojawiła się nadzieja na wyzdrowienie dziewczynki, to ostatecznie jej osłabiony organizm nie był w stanie przeciwstawić się trudnej chorobie. To, co powiedziała mamie tuż przed śmiercią sprawia, że natychmiast napływają łzy do oczu.

TVP efekt motylaDziś wieczorem w telewizji hit wszech czasów. Tego nie można przegapićCzytaj dalej

Pogrzeb 13-letniej Zuzi odmienił życie jej mamy na zawsze

Zuzia Stachowicz wiodła spokojne życie. Chodziła do szkoły, a także rozwijała swoje pasje. Przede wszystkim jednak była "oczkiem w głowie" swojej mamy, która bardzo ją kochała. Ich dobry czas został jednak brutalnie przerwany przez sytuację, której nie spodziewał się zupełnie nikt.

Dziewczynka poważnie zachorowała. Wykryto u niej guza. Z początku lekarze nie wiedzieli jaki to rodzaj nowotworu, a także nie znali stopnia zaawansowania. Pewne było tylko jedno - trzeba jak najszybciej wyciąć zmianę. Po kilku operacjach dziewczynka powróciła do zdrowia. Niestety nie na długo.

Po kilku latach choroba powróciła. Dała o sobie znać poprzez nietypowe objawy. Po raz kolejny więc trzeba było skonsultować się z lekarzami. Tym razem leczenie okazało się bardzo kosztowne. Zdecydowanie przewyższało możliwości finansowe pani Anny - mamy Zuzi Stachowicz. Ruszyła więc zbiórka pieniędzy, w którą zaangażowało się tysiące osób.

Historia nie potoczyła się jednak szczęśliwie. Zuzia zmarła 21 lutego 2019. Na jej pogrzeb w Busku-Zdroju przybyło setki osób, które postanowiły pożegnać ją. Niektórzy byli całą sytuacją wyjątkowo wzruszeni. Nie mogli zrozumieć, dlaczego tak właśnie chciał los dla niewinnej, radosnej dziewczynki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PolsatGwiazdor Polsatu przeżył ciężkie chwile. Był o krok od tragediiCzytaj dalej

Jej ostatnie słowa łamią serce

Mama Zuzi postanowiła podzielić się na swoim Facebooku słowami, które wypowiedziała Zuzia tuż po tym, gdy dowiedziała się, że umrze. To niesamowite, że w tak młodym wieku nie panikowała. Swoim spokojem, a także łagodnością starała się podnieść na duchu mamę.

- W ostatnich godzinach, kiedy cierpiała z bólu, puściła do mnie oczko, przesłała całusa, chwyciła za dłoń. I powiedziała: "kocham Cię mamusiu, nigdy Cię nie opuszczę" - czytamy na profilu pani Anny Stachowicz.

Obrazy Pikio

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Szokujące wieści! Ania Przybylska miała prowadzić hitowy program TVN?! Ostatecznie posada trafiła do Małgorzaty Rozenek!
  3. Nie do wiary! Wielki sekret Joanny Kulig wyszedł na jaw. Weronika Rosati wygadała się!
  4. Wypłata 13 emerytury jest zagrożona? Rząd PiS zapomniał poinformować ZUS
  5. Paweł Domagała nagrał wielki hit dla córki Ferdka z Kiepskich. Żona artysty jest oczarowana
  6. Magda Gessler nie miała litości. Zaczęła wybijać szyby młotem

DietaDieta nie musi być cierpieniem. Najlepsze sposoby na skuteczne odchudzanie, 7 punkt może być szokiemCzytaj dalej

Źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News