Opublikował zdjęcie martwej żony i córki. Miał bardzo ważny powód

Opublikował zdjęcie martwej żony i córki. Miał bardzo ważny powód Źródło: FB/ Zach Kincaid

Pogrzeb rodziny Zacha Kincaida był jednym z najbardziej traumatycznych momentów w jego życiu. Jednego dnia stracił wszystko na czym mu zależało. Tragiczny wypadek odebrał mężczyźnie nadzieję na szczęście.

Pogrzeb, który musiał zorganizować po stracie żony i dziecka stał się dla niego formą terapii. Chciał pożegnać się z nienarodzonym dzieckiem. Gdy w Krystil uderzył pijany kierowca była w 36. tygodniu ciąży.

Trauma po śmierci żony popchnęła go do niezwykłej rzeczy. Jak przeżył pogrzeb młodej Krystil jej mąż?

Zach podszedł do trumny i wyciągnął zwłoki niemowlaka. Trzymał je długo na rękach. Chciał, aby obecni zrobili mu zdjęcia w tym momencie. Opublikował je wraz ze zdaniem. - Jakim prawem wsiadłeś za kierownicę pod wpływem alkoholu? -pojawiło się pod zdjęciem mężczyzny. Mężczyzna chciał, aby wszyscy, którzy wsiadają do samochodu pod wpływem alkoholu pamiętali, że zagrażają nie tylko sobie, ale także innym. Wzruszający moment, gdy Zach trzyma martwe niemowlę natychmiast obiegł Internet. Wzruszeni ludzie piszą do niego z kondolencjami i gratulacjami, sugerując, że dobrze zrobił publikując materiał. - Dowiedziałem się, że w pełni rozwinięty płód nie jest uważany za osobę w stanie Kalifornia… Człowiek, który uderzył w samochód Krystili, został oskarżony tylko o śmierć mojej żony, ale już nie córeczki… - powiedział mężczyzna. Później wzruszony dodał, że śmierć dziecka jest jednym z najgorszych uczuć, jakie może dotknąć człowieka. - Pijany kierowca, który uderzył czołowo w samochód mojej żony, zniszczył naszą rodzinę. Moja córka miała przyjść na świat 9 października. Jak mam wytłumaczyć moim dzieciom tę niesprawiedliwość? Moje dzieci i ja nigdy nie czuliśmy się gorzej. Wyobraź sobie, że to spotyka ciebie… - powiedział Zach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Historia rodziny

Na zdjęciach pojawia się również dziewczynka, która przytula się do trumny i trzyma na rękach martwe niemowlę. To córka Krystill, która straciła mamę i siostrę. Podczas jazdy samochodem małżeństwo rozmawiało przez telefon. Zach usłyszał moment, w którym samochód uderzył w kobietę. Usłyszał także jej przerażający krzyk. Sprawcą wypadku był Mistrz Świata Międzynarodowej Federacji Bokserów Marcos Forestal. Zach Kincaid zdecydował się walczyć ze świadomością kierowców. Pogrzeb FB/ Zach KincaidNajlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje słynny polski dziennikarz. Prokuratura nie wierzy w śmierć naturalną
  2. Dziennikarz TVP nie może się podnieść. Śmierć zabrała mu młodziutką córkę
  3. Duda wstrząśnięty nagłą śmiercią. "Obiecuję wędrować wyznaczonym przez Pana szlakiem"
Następny artykuł