Strzelanina podczas pogrzebu wielkiego artysty. Ofiary śmiertelne

Strzelanina podczas pogrzebu wielkiego artysty. Ofiary śmiertelne Źródło: Fot. Pixabay.com

Pogrzeb znanego i uwielbianego artysty zamienił się w prawdziwe piekło. Podczas ceremonii doszło do strzelaniny, w której rannych zostało wiele osób. Niestety są również ofiary śmiertelne.

Pogrzeb to zawsze wyjątkowo smutna i przejmująca chwila, która zwykle służy do ostatecznego pożegnania się bliskich z człowiekiem, który odszedł z tego świata. Szczególnie przejmujące są jednak uroczystości ludzi, którzy wnieśli potężny wkład w rozwój kultury na całym świecie, a tak było właśnie tym razem. 

11 kwietnia miał miejsce pogrzeb rapera Nipseya Hussle'a, który swoją twórczością ukształtował gusta milionów słuchaczy. Niestety podczas uroczystości doszło do strzelaniny, w której rannych zostało wiele osób. Zgodnie z informacjami podanymi przez media, niestety są również ofiary śmiertelne. W uroczystości udział wzięły tysiące ludzi. 

Dramat podczas pogrzebu rapera

Nipsey Hussle miał 33 lata i zmarł 31 marca w szpitalu na skutek poniesionych ran postrzałowych. Mordercą, którego szybko złapała policja, był jego były przyjaciel, Eric Holder. Specjalnie na nabożeństwo żałobne w intencji Nipseya Hussle'a wynajęto halę Staples Center w Los Angeles. Przewidywano, że pożegnać go będą chciały miliony ludzi i wiernych fanów, muzyk bowiem miał kolosalny wpływ na kształtowanie się rapu na całym świecie i rzeczywiście tak się stało. Na ulicach pojawiły się tysiące ludzi oddających w ciszy hołd zmarłemu artyście, jednak nagle rozpętało się tam prawdziwe piekło. 

W czasie procesji ktoś wyciągnął broń i na jednym z głównych skrzyżowań doszło do wyjątkowo brutalnej strzelaniny, podczas której postrzelone zostały cztery osoby. Jak wynika z najnowszych informacji przekazanych na Twitterze przez szefa policji w Los Angeles, jedna z ofiar nie przeżyła. Postrzelonych zostało trzech mężczyzn i jedna kobieta, nie wiadomo natomiast dokładnie, kto nie przeżył. Zgodnie z informacjami w mediach, sprawca poruszać się miał szarym samochodem marki Hyundai i do tej pory nie został zatrzymany. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To niestety nie pierwszy taki dramat

Niestety to nie pierwsze strzały, które zostały oddane po śmierci muzyka. Tragiczny pogrzeb poprzedzony był inną, równie przerażającą tragedią. Fani czuwali pod sklepem zmarłego, gdy tam również nagle doszło do strzelaniny. 

Na odgłos wystrzałów z broni palnej tłum zaczął się tratować, a w panice obrażenia poniosło kilka osób. Wtedy na szczęście nikt nie zginął. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Rola Ferdka z “Kiepskich” niszczy mu życie. Grabowski ma dość swoich fanów
  4. Katował Magdalenę na oczach dzieci. 25-latka umierała w bólu
  5. Wykładowca warszawskiej rzucił się na aktora. Dramatyczne sceny w autobusie
  6. Zaskakujące połączenie. Aktorka "M jak miłość" pochwaliła się chorobą i głębokim dekoltem

Źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News