Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach Źródło: Screen/Youtube/ FOX 8 News Cleveland

Pogrzeb jest jedynie początkiem żałoby, a osoby, które straciły kogoś bliskiego, bardzo często odwiedzają cmentarz. Te kobiety dopuściły się perfidnych rzeczy na grobach obcych ludzi. Sprawczynie nie wiedziały o tym, że są nagrywane z ukrycia.

Pogrzeb to wydarzenie niezwykle smutne, podczas którego zwykle panuje atmosfera zadumy. Te dwie kobiety wykazały się absolutnym brakiem szacunku w stosunku do zmarłych i ich rodzin. Gdy dopuszczały się perfidnych rzeczy na grobach, nie zdawały sobie sprawy z tego, że są nagrywane.

Pogrzeb najgorszym dniem w życiu bliskich zmarłego

Pogrzeb to często najgorszy dzień w życiu bliskich osoby zmarłej. Rodzina wtedy dopiero zaczyna przeżywać tę tragedię i próbuje zrozumieć, dlaczego tak się stało. Po ceremonii często odwiedza cmentarz i pielęgnuje grób.

Te kobiety nie mają serca i żerują jedynie na tragedii innych. Ich perfidny występek został zarejestrowany przez ukrytą kamerę. Trudno sobie wyobrazić większą bezczelność i chamstwo. Jak widać szacunek do zmarłych i ich bliskich jest dla tych osób niczym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Żerowanie na nieszczęściu 

Na nagraniu wyraźnie widać jak czarny samochód podjeżdża na teren cmentarza. Wysiadają z niego dwie kobiety, które natychmiast przystępują do akcji. Nie mają pojęcia, że ich skandaliczne zachowanie filmowane jest przez kamerę. Wydaje im się, że ich paskudny wybryk ujdzie im na sucho.

Sprawczynie postanowiły w perfidny sposób wzbogacić się na nieszczęściu innych. Kobiety okradały groby nieznajomych z różnych cennych rzeczy, które zostały przyniesione na cmentarz przez bliskich nieboszczyków. Z jednego grobu zniknęła doniczka, którą pewna osoba kupiła swojemu tacie z okazji Dnia Ojca. Poszkodowana zgłosiła się w tej sprawie do miejscowej policji, która przejrzała nagrania z monitoringu w celu wyjaśnienia sytuacji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znaki zodiaku, w których zakochasz się do szaleństwa. Nie można się im oprzeć
2. Kim jest wdowa po Kornelu Morawieckim? Choć od lat żyli w separacji, pozostawali w bardzo bliskich stosunkach

Szybko okazało się, że nie był to pojedynczy przypadek. Kobiety bowiem notorycznie okradały groby. Ich zachowanie może być przez wielu uznane za nieludzkie. Nie ma przecież niczego gorszego niż żerowanie na tragediach innych. Wizja łatwego wzbogacenia się sprawiła, że kobiety postanowiły zapomnieć o moralności. Obie były po sześćdziesiątce i ku zaskoczeniu organów ścigania, jedna z nich zasiadała w radzie miasta. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Legendarny milioner nie chciał płacić alimentów córce. Mówił, że nie jest jego, wyśmiewał ją i poniżał
  3. Jutrzejszy odcinek programu Katarzyny Dowbor zmiażdży najtwardsze serca. Ogrom rodzinnej tragedii i seria upokorzeń
  4. Niemowlak urodził się zdrowy, zmarł po 14 dniach. Zdruzgotana mama ostrzega przed popularnym błędem, który jej dziecko kosztował życie
  5. Promocja Biedronki to wielkie oszustwo? Wściekli klienci linczują sklep, totalna burza

Źródło: Newsner

Następny artykuł