Pogrzeb nastolatek z Koszalina
Fot. Wikipedia
Patryk Korzec - 10 Stycznia 2019

Widok rozrywający serce. Tak wyglądał pogrzeb zmarłych w Koszalinie nastolatek

Pogrzeb nastolatek z Koszalina był wydarzeniem równie doniosłym, co przykrym i rozrywającym serce. Tysiące zgromadzonych ludzi żegnało tragicznie zmarłe dziewczyny ze łzami w oczach i modlitwą na ustach. Ten łamiący serce pogrzeb był tragicznym przeżyciem dla rodziców, którym nic nie wynagrodzi odejścia pociech. 

Pogrzeb nastolatek z Koszalina był wzruszającym wydarzeniem, na które przybyły tysiące ludzi z całego naszego kraju. Polacy w tak wyjątkowo dramatycznych chwilach potrafią połączyć siły i sprawić, by krewnym tragicznie zmarłych dziewczyn choć trochę ulżyć w cierpieniu i wesprzeć ich na duchu. Wstrząsające wydarzenia, które miały miejsce kilka dni temu w jednym ze koszalińskich escape roomów opisywane były przez wszystkie media w kraju. Ta ogromna tragedia spowodowała, że eksperci dokładnie zaczęli przyglądać się działającym na terenie całej Polski instytucjom pokojów zagadek, nic jednak nie przywróci życia tragicznie zmarłym nastolatkom.

Pogrzeb nastolatek z Koszalina rozrywał serce

Dziś przed południem rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe pięciu nastolatek, które tragicznie zmarły w wyniku pożaru w jednym z koszalińskich escape roomów. Msza święta odbyła się w kościele pod wezwaniem świętego Kazimierza, a udział w niej mogły brać jedynie rodziny zmarłych i przyjaciele. Pożegnać nastolatki przyszły dziesiątki osób, specjalnie dla nich więc przed świątynią postawiony został wielki telebim, na którym można było obejrzeć całą mszę świętą. Jak dowiedziały się media, rodziny tragicznie zmarłych 15-latek zadecydowały, iż dziewczyny spoczną we wspólnym grobie. Kondukt żałobny wyruszył około godziny 14 z ulicy Kamieniarskiej na miejscowy cmentarz komunalny, a dla mieszkańców zorganizowane zostały specjalne autobusy. Władze miasta zaapelowały również do postronnych mieszkańców o nieutrudnianie żałobnikom wejścia na cmentarz, gdzie wyznaczono dla nich specjalny sektor.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Olga SipowiczKora byłaby zachwycona! Najpiękniejsze hołdy wzruszają do łezCzytaj dalej

Tragedia, do której doszło w escape roomie

Pięć nastolatek świętowało w koszalińskim escape roomie urodziny jednej z nich. Nic nie zapowiadało tragedii, jednak w pomieszczeniu obok nich wybuchł niespodziewany pożar, a dzieci znalazły się w śmiertelnej pułapce bez wyjścia. Mimo prób opuszczenia pokoju i wzywania pomocy nie udało im się niestety uciec i zmarły w wyniku zaczadzenia. Redakcja Pikio.pl w tych trudnych chwilach składa rodzinom i bliskim zmarłych nastolatek wyrazy współczucia i najszczersze kondolencje.Pogrzeb nastolatek z Koszalina - Pikio.pl Fot. Twitter/DoRzeczyZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabia Beata Kozidrak? Kwoty są KOSMICZNE!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Tragiczne wydarzenia z udziałem posła! Uratował mężczyznę
  4. Polska gwiazda właśnie urodziła! Niebawem trafi do więzienia
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  [view-gallery id=334883]
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News