Tuż przed śmiercią zadzwonił do dziewczyny. Słuchała jak umiera

Tuż przed śmiercią zadzwonił do dziewczyny. Słuchała jak umiera

Pogrzeb młodego mężczyzny był wydarzeniem, które wstrząsnęło życiem całej jego rodziny i najbliższych. Wydaje się jednak, że do tej tragedii wcale nie musiało dojść. Istniała osoba, która mogła zapobiec temu niewyobrażalnemu dramatowi.

Pogrzeb ten miał miejsce aż cztery lata temu, jednak sprawa zaczęła się robić głośna dopiero teraz. Pojawiła się informacja, że ktoś mógł sprawić, że nie dojdzie do tragedii. Jak się okazało, mężczyzna popełnił samobójstwo, a o wszystkim już wcześniej wiedziała jego dziewczyna. Nie tylko przyjmowała ona jego plany z pokorą, ale wręcz nie zdecydowała się na powstrzymanie go i pomoc w wyjściu z choroby. Jej zachowanie wydaje się dziś niezwykle bulwersujące, zwłaszcza, gdy na jaw wyszły szczegóły dotyczące przykrego zdarzenia. Jak wykazało śledztwo, dziewczyna zmarłego nie chciała zmusić go do zmiany planów, lecz wręcz namawiała go, by popełnił samobójstwo.

Pogrzeb mężczyzny wywołał kontrowersje

Michelle Carter i Conrad Roy poznali się na wakacjach spędzanych na Florydzie. Para nie mogła widywać się zbyt często, bowiem mieszkali oni bardzo daleko od siebie. Do ich problemów doszła również depresja, z którą oboje się zmagali. Skala choroby urosła do tego stopnia, że Conrad rozpoczął planowanie swojego samobójstwa. Długo jednak nie potrafił zdobyć się na odebranie sobie życia. Co ważne, na jaw wyszła korespondencja pary, a z niej dowiedzieliśmy się, że Michelle przekonywała ukochanego, że po śmierci wszystkie jego problemy znikną i cały czas namawiała go, by w końcu dokonał najgorszego. Ostatecznie tak właśnie się stało. 12 lipca 2014 roku 17-latek otruł się tlenkiem węgla, co wywołało jego natychmiastowy zgon. Błyskawicznie przeprowadzone śledztwo wskazało, że jego dziewczyna jest współwinna śmierci, do której sama go namawiała. Pojawiły się także informacje, że tuż przed samobójstwem mężczyzna rozmawiał z ukochaną, która mogła słyszeć jego głos jako ostatnia: miała wtedy również po raz ostatni namawiać go do podjęcia tragicznej decyzji.

Pogrzeb nastolatka – dziewczyna została skazana

Michelle Carter została skazana na 15 miesięcy pozbawienia wolności, ale wyrok uprawomocnił się dopiero kilka dni temu. Dorosła dziś kobieta trafiła do więzienia dopiero w miniony poniedziałek. Jej adwokaci mają 90 dni na kolejne odwołanie do Sądu Najwyższego.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Wieść o zachowaniu dziewczyny wyjątkowo wzburzyła mieszkańców USA i mało kto przejmuje się tym, że sama miała w tym czasie problemy z depresją. Komentujący jej zachowanie oburzają się, że kara powinna być znacznie bardziej dotkliwa, a to, że kobieta nie zdecydowała się na zawiadomienie policji ani rodziny ukochanego o jego planach, zasługuje na najsurowsze potępienie. Michelle ma jednak niewielkie szanse na zmniejszenie lub anulowanie wyroku, który został ogłoszony kilka lat temu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. SZOKUJĄCY sekret Huberta Urbańskiego! Chodzi o jego rodzinę, Polacy będą W SZOKU!
  2. Fani NIE MOGĄ UWIERZYĆ. Ujawniono tożsamość matki Barbary Kurdej-Szatan!
  3. TVP trzymała to w tajemnicy, przełom. Wiadomości zepchnięte na boczny tor
  4. Tadeusz Rydzyk grozi. Ojciec Dyrektor wyparł się wszystkiego
  5. Poznaliśmy ranking diet opracowany przez specjalistów. Już nie musisz się martwić o szczupłą sylwetkę
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Popularne Następny artykuł