Zamarliśmy. Na cmentarzu znaleziono pudełko z przerażającą zawartością

Zamarliśmy. Na cmentarzu znaleziono pudełko z przerażającą zawartością Źródło: fot. wikipedia.org/Adam Kliczek, http://zatrzymujeczas.pl

Pogrzeb jest powinnością rodziny, aby zapewnić swojemu bliskiemu godny pochówek. Na jednym z wrocławskich cmentarzy dokonano makabrycznego odkrycia.

Pogrzeb niestety wiąże się z wydatkami, które nie są wcale takie małe, a w momencie, kiedy tracimy członka swojej rodziny, nasz świat potrafi obrócić się o 180 stopni. Tym bardziej ciężko zrozumieć sytuację, która miała miejsce we Wrocławiu. Na jednym z tamtejszych cmentarzy znaleziono pomiędzy mogiłami przerażającą paczkę z zamieszczoną na niej wiadomością. Sprawę bada teraz policja.

Prośba o pogrzeb nieznanych szczątek

Na cmentarzu św. Jacka przy ulicy Chałupniczej na wrocławskich Swojczycach pracownicy pomiędzy nagrobkami znaleźli tajemniczą paczkę. Okazało się, że w środku kartonu znajdowały się ludzkie szczątki z zamieszczona kartą, na której widniała prośba o pochówek.

Nie ulega wątpliwości, że jest to bardzo nietypowe znalezisko. Sprawą aktualnie zajmuje się policja, ale jak na razie nie wiadomo, kto pozostawił na cmentarzu ten nietypowy pakunek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że są to szczątki pochodzące z czasów II wojny światowej. Jednak na dokładne informacje będzie trzeba poczekać, aż biegli zakończą swoją pracę nad ekspertyzą.

Jednak w ten sposób powstało pytanie, skąd ktoś miałby szczątki z tego okresu. Według najbardziej prawdopodobnego scenariusza zostały one odnalezione podczas budowy, jednak odkrywca chciał uniknąć prac śledczych, które powodują nierzadko duże opóźnienia, więc wydobył ją własnoręcznie, a następnie dostarczył na cmentarz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Powstały również inne hipotezy, jednak ta wydaje się najbardziej prawdopodobna, ponieważ podczas wielu prac budowlanych udawało się odkryć naprawdę istotne znaleziska archeologiczne. Jednak czegoś takiego, nie spodziewał się nikt.

W Internecie pojawiło się wiele komentarzy odnośnie do tej sytuacji, z czego większość internautów zaznacza, że osoba, która w ten sposób postąpiła z ludzkimi szczątkami, powinna ponieść karę. Wielu z komentujących nazywa to wprost brakiem szacunku, a nawet zbezczeszczeniem zwłok.

 - Jak można zostawić ludzkie zwłoki w kartonie, przecież to chore. Ten człowiek powinien w spokoju spocząć w mogile, a nie w kartonie jak paczka z allegro - pisze jeden z internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miliony Polek rzucą się do Lidla z pianą na ustach. Tak luksusowego produktu ZA GROSZE nie było nigdy w historii
  2. Elżbieta Czyżewska miała u stóp całą Polskę. Zniszczył ją alkoholizm, UMARŁA samotnie w obcym kraju
  3. Stan syna Dominiki Tajner jest ciężki. Postawa Michała Wiśniewskiego rozrywa serca
  4. Przełom w śledztwie zaginionej Madeleine McCann? Matka otrzymała zaskakujące wiadomości
  5. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg
  6. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

 

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News