Skandaliczne wydarzenia na pogrzebie Kory! "Kompletne dno"

Skandaliczne wydarzenia na pogrzebie Kory! "Kompletne dno"

Pogrzeb Kory był niezwykle podniosłą uroczystością, na której zjawili się wszyscy jej najbliżsi oraz wielu znajomych i fanów. Jak się jednak okazało, ostatnie pożegnanie wokalistki nie przebiegło tak, jak planowano. Wielu internautów stanowczo krytykuje osoby, które się na nim pojawiły, za ich oburzające zachowanie. Wydarzenia nazywają skandalicznymi i kompletnym dnem moralnym.

Kora zmarła 28 lipca nad ranem, otoczona członkami rodziny oraz przyjaciółmi w swym domu na Roztoczu. O jej śmierci poinformował media mąż, Kamil Sipowicz.

Pogrzeb Kory wywołał wiele emocji. Na ceremonii zjawiło się wielu fanów, jednak nie wszyscy potrafili się zachować

Pogrzeb piosenkarki odbył się więc w środę, 8 sierpnia na warszawskich Powązkach. Zgromadzili się na nim najbliżsi gwiazdy oraz wielu fanów, jednak nie wszyscy potrafili zachować się zgodnie z przyjętymi normami. Jak czytamy w internetowych komentarzach, wiele osób w czasie ostatniego pożegnania Kory robiło sobie zdjęcia, często radośnie się uśmiechając. Bez wątpienia niezwykle zabolało to jej rodzinę, która żegnała tego dnia tak ważną dla siebie osobę.

Reakcje internautów na zachowanie niektórych żałobników

- Pogrzeb był śliczny, ale ludzie, którzy stawali przy Korze, żeby zrobić sobie zdjęcie, albo ci, którzy stali z telefonami i robili sobie selfie to żenada - czytamy w komentarzu jednej z internautek na portalu społecznościowym. - Tłum robiący sobie selfie albo InstaStories podczas przemów - bardzo słabe - napisał kolejny internauta. - Mnie krew zalewała, jak wchodzili na cmentarz, a tam tłum. Telefonów. Ja się pytam: po jaką cholerę?! Przykre - dodał ktoś inny. Wielu fanów wokalistki stwierdziło, że zachowanie niektórych żałobników było po prostu bezduszne. Pisali także, iż robienie sobie zdjęć na pogrzebach i robienie relacji live z tej uroczystości to "kompletne dno".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Polsatu w ciężkiej depresji. Śmierć zabrała jej ukochanego męża
  2. Dramat Małgorzaty Foremniak. Najpierw śmierć męża, a potem to
  3. Legenda TVN się od tego nie uwolni. Głośne morderstwo wciąż wraca
  4. Największa gwiazda Top Model jest wściekła. „Błagałam, żeby go nie brała”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News