Fani Kory grożą jej następczyni śmiercią! "Zdechniesz dziw*o!"

Fani Kory grożą jej następczyni śmiercią! "Zdechniesz dziw*o!"

Pogrzeb Kory odbył się zaledwie dwa tygodnie temu, a internauci wciąż przeżywają tę ogromną stratę. Ostatnio jednak żal i ból zamienił się w coś przerażającego i szokującego - fani zmarłej artystki zaczęli grozić śmiercią jej scenicznej następczyni. 

Pogrzeb Kory odbył się 8 sierpnia na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie, a więc już ponad dwa tygodnie temu. Pomimo mijającego czasu, fani artystki wciąż strasznie przeżywają stratę swojej ukochanej gwiazdy, publikując jej największe przeboje oraz wzruszające wpisy. Niedawno jednak poziom tęsknoty wzrósł do szokującego, a zarazem przerażającego poziomu - fani zaczęli szkalować sceniczną następczynię Kory, która występuje w rolu wokalistki w zespole Złoty Maanam. Użyto na prawdę wstrząsających słów.

Kim jest następczyni Kory?

Karolina Leszko - bo to właśnie ona nazywana jest następczynią zmarłej gwiazdy - jest wokalistką formacji Złoty Maanam, która założona została przez członków oryginalnego Maanamu z wyłączeniem dawnej wokalistki. Karolina Leszko jest artystką, która odkryta została w programie Szansa na Sukces - to właśnie tam zaśpiewała utwór Maanamu "Raz dwa". Nowa formacja śpiewa głównie największe przeboje oryginalnego zespołu, można także powiedzieć, że powstała jako jej swoista reaktywacja.

Pogrzeb Kory spotęgował żal ludzi i wywołał groźby

Po wiadomości o śmierci Kory wszyscy byli w szoku - zarówno jej bliscy, jak i fani. Wiadomo było, że gwiazda cierpi na ciężką chorobę, jednak nikt się nie spodziewał, że przegra walkę już teraz. Przez kilka dni Polacy opłakiwali stratę, jednak gdy dwa tygodnie temu Kora została pochowana, wszystko się zmieniło. Ludzie wstawiają co raz mniej postów dotyczących artystki, a częściej i ostrzej atakują jej następczynię śpiewającą w Złotym Maanamie. Traktują ją jak osobę, która stara się zająć miejsce legendarnej gwiazdy. - To ty powinnaś gnić w trumnie, nie Kora - pisze jeden z internautów. - Zdechniesz dziwko i pożałujesz, że śpiewasz obrzydliwa podróbko - grozi inny. Takich gróźb i komentarzy pojawiły się dziesiątki, a sama artystka boi się o życie swoje oraz swojej rodziny. – Zaczęłam bać się o życie moje i moich dzieci. Zalała mnie fala wyzwisk i pogróżek na prywatnym koncie na Facebooku… Na dodatek zapowiedział, że przyjedzie na nasz koncert i zrobi tam demolkę – żali się Karolina w rozmowie z Super Expressem. Wcześniej kobieta nie doświadczyła żadnych negatywnych komentarzy związanych z podjęciem współpracy ze Złotym Maanamem, a grupa oficjalnie działa już dłuższy czas. Wygląda na to, że negatywne emocje fanów narodziły się przez śmierć i pogrzeb Kory.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kontrowersyjny polski muzyk chce zostać… prezydentem. Weźmie udział w wyborach
  2. Cały świat patrzy na Dudę. Prezydent jest w potrzasku
  3. Dramatyczne chwile na imprezie TVP. Gwiazda M jak Miłość potłuczona
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News