Ostatnie pożegnanie gwiazdora TVN. Polska w żałobie

Ostatnie pożegnanie gwiazdora TVN. Polska w żałobie

Konrad Gaca nie żyje. TVN pożegnał w ostatnim czasie jedną ze swoich największych gwiazd. Mężczyzna, którego uwielbiali wszyscy, zmarł w wieku zaledwie 43 lat. Jego śmierć przeżywa cała Polska. Teraz poznaliśmy datę pogrzebu. Kiedy będzie miało miejsce ostatnie pożegnanie?

Konrad Gaca zmarł w wieku 43 lat. Młodego mężczyznę w czwartek rano znalazła żona. Leżał na kanapie przez telewizorem, nic nie wskazywało na udział osób trzecich. Powód śmierci był jednak kwestią mocno zastanawiającą - do tej pory nikt nie wiedział, że Gaca może chorować. Przedsiębiorca, trener i promotor walki z otyłością współpracował z wieloma gwiazdami największych polskich stacji, jak TVN czy TVP. Pomagał im dojść do prawidłowej wagi ciała, dbał o ich zdrowe nawyki żywieniowe i regularną aktywność fizyczną. Sam nie był prawdopodobnie świadomy, że poważna choroba prowadzi go prosto w ramiona śmierci. Szczegóły poznamy jednak dopiero po sekcji zwłok. - Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu, ale to się dopiero okaże. To była nagła śmierć. Nikt się tego nie spodziewał i nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć - opowiadał wspólnik Konrada Gacy.

Konrad Gaca - kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb? Pożegnanie gwiazdora TVN

Gwiazdor TVN osierocił kilkuletnią córeczkę, która od narodzin zmaga się z poważną chorobą. Pozostawił w żałobie młodszą o 11 lat żonę. Rodzina trenera wyjawiła datę uroczystości pogrzebowych. - Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że odszedł od nas Konrad Gaca. Przyjaciel ludzi. Człowiek pełen optymizmu i empatii, którego pasją była pomoc innym. Kochający ojciec, mąż, syn, brat. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek, 21 sierpnia 2018 roku, o godz. 15:00 w Kaplicy Cmentarza Komunalnego na Majdanku w Lublinie, Droga Męczenników Majdanka 71 - czytamy w ogłoszeniu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wskazano WINNEGO utopienia 3 dzieci. Afera na całą Polskę
  2. Makabra. Córeczka zmarłego Konrada Gacy ma przerażającą chorobę
  3. Pokłosie tragedii w Darłówku. Śmierć zniszczyła życie setkom dzieci
  4. Torturowany pies znalazł nowy dom! Jego przeszłość przeraźliwie smuci
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News