Pogrzeb Gienka Loski, pierwsze informacje
TRICOLORS/East News
Weronika Wasiak - 10 Września 2020

Mamy potwierdzenie. Zapadła zaskakująca decyzja związana z pogrzebem Gienka Loski

Kiedy pogrzeb Gienka Loski? Choć zaledwie chwilę temu do mediów dotarły informacje o nagłej śmierci 45-letniego muzyka, już pojawiły się informacje o planowanym pochówku. Zapadła decyzja.

Pogrzeb Gienka Loski: rodzina podjęła już decyzję w sprawie tego, kiedy i gdzie gwiazdor zostanie pochowany. W czwartek przed południem opinia publiczna dowiedziała się o nagłej śmierci muzyka, a poruszająca informacja dogłębnie wstrząsnęła największymi jego sympatykami. Chwilę później do mediów dotarły również wieści ws. pochówku.

Gienek Loska nie żyjeNagła, tragiczna wiadomość. Nie żyje Gienek LoskaCzytaj dalej

Kiedy pogrzeb Gienka Loski? Mamy potwierdzenie

Mimo słonecznej aury, jaka panuje na zewnątrz, w sercach tysięcy osób zapanowały żal i rozgoryczenie. Czwartkowym przedpołudniem oficjalnie poinformowano o nagłej i tragicznej śmierci Gienka Loski. Muzyk miał zaledwie 45 lat, ale od 2018 roku zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi - będąc w odwiedzinach u rodziny doznał rozległego udaru mózgu. Chociaż natychmiast poddano go operacji, z dnia na dzień było tylko gorzej. Ostatnie chwile zarówno dla niego, jak i dla bliskich, którzy się nim opiekowali, były prawdziwym koszmarem. Jak wiadomo, Loska zmarł 9 września w domu swojej mamy na Białorusi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP aktor zaskakująca metamorfozaZaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu emitowanego na TVP. Mało kto dziś go rozpoznaCzytaj dalej

Krótko po przekazaniu przygnębiającej informacji na facebookowej stronie "Polska Fundacja Muzyczna" pojawiły się również pierwsze doniesienia w sprawie pogrzebu. Wynika z nich, że ceremonia odbędzie się już dziś, 10 września, na Białorusi w Biełooziersku, czyli jego rodzinnym mieście. Tam też do grobu zostanie złożone jego ciało.

- Wczoraj (9.09.2020) w wieku 45 lat odszedł Gienek Loska, zmarł w domu swojej mamy, która się nim opiekowała od momentu, gdy będąc u niej w odwiedzinach, tuż przed powrotem do Polski, doznał rozległego wylewu. W dniu dzisiejszym Artysta zostanie pochowany na Białorusi, w Biełooziersku – rodzinnym mieście - czytamy we wpisie.

Dzisiaj grzeje:

1. Ostatnie chwile Gienka Loski doprowadzają do płaczu. Mało kto wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
3. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?

Informacja o pogrzebie dla wielu okazała się sporym szokiem. Fani i przyjaciele, których Gienek zostawił w Polsce, nie przypuszczali, że pogrzeb zostanie zaplanowany już na dzień po śmierci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielkie zmiany w PKO BP. Bank podjął odważną decyzję i usunął z oferty jedną z usług
  2. Telenowela w postapokaliptycznym świecie doczekała się końca. Ogłoszono zakończenie legendarnego serialu
  3. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Hanna przeżywa żałobę, zmarła jej matka
  4. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka nas jesienią. Wszystko poszło na antenie na żywo
  5. Zacznie się już niebawem. Jackowski przekazał wizję wywołujące przerażenie
  6. Śliwki Uleny wielu kojarzą się z słodkim czasem dzieciństwa. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z ich niesamowitych właściwości

Kobieta skorzystała z obowiązującego prawa, to nie była łatwa decyzjaOtworzył drzwi kobiecie, która wręczyła mu noworodka i uciekła. Nie do uwierzenia, co stało się z dzieckiemCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News