Skandal na pogrzebie dzieci z Darłowa! Media to przemilczały

Skandal na pogrzebie dzieci z Darłowa! Media to przemilczały

Pogrzeb dzieci z Darłowa był wczoraj tematem, na który rozpisywały się największe krajowe media. Internauci stali się jednak bezlitośni nie wobec rodziców lub ratowników, a dziennikarzy, oskarżając ich o żerowanie na ludzkiej tragedii. Co sprowokowało podobne zarzuty?

Śmierć trójki rodzeństwa na plaży w Darłowie wstrząsnęła całym krajem. Rozpoczęła także debatę dotyczącą odpowiedniego zabezpieczania krajowych plaż, które zdaje się wciąż pozostawiać wiele do życzenia.

Kiedy był pogrzeb dzieci z Darłowa?

24 sierpnia, w dniu pogrzebu nastolatków, do ich rodzinnych Sulmierzyc spływały więc słowa wsparcia i współczucia z różnych zakątków Polski. Nikt nie spodziewał się jednak skandalu, do którego doszło podczas ostatniego pożegnania Kacpra, Kamila oraz Zuzi. Chociaż dzieci nie były osobami publicznymi, przy ich trumnach zgromadzili się liczni dziennikarze. Internautów oburzyła jednak nie tyle relacja z samej uroczystości żałobnej, a fotografie wykonane wewnątrz kościoła.

Czy tabloidy przesadziły?

Największe krajowe media tabloidowe zamieściły na swych stronach zdjęcia trumien rodzeństwa oraz zapłakanych żałobników idących w kondukcie pogrzebowym. Dla licznych obserwatorów dramatu na nadbałtyckiej plaży było to po prostu niesmaczne. "Żerujecie na ludzkiej tragedii. Nie jest wam wstyd hieny????"; "Ile jeszcze chcecie zarobić na śmierci tych niewinnych aniołków? Znowu wam mało?"; "Już chyba nie macie o czym pisać. Dajcie spokój rodzicom tych dzieci, oni CIERPIĄ"; "Zdjęcia trumien?? nie macie wstydu" - oto tylko niektóre komentarze, które znalazły się pod fotografiami wykonanymi w czasie pogrzebu tragicznie zmarłego rodzeństwa.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niemal nikt nie przeżył. Prawie wszystkie gwiazdy filmu „Potop” nie żyją
  2. Nie żyje, a rząd PiS go zwerbował. Katastrofa w partii Kaczyńskiego
  3. Katarzyna W., mama Madzi powraca. Kolejna osoba została zamordowana
  4. Kaczyńska, Doda, a teraz znana polska polityk. To prawdziwa plaga ciężkiej choroby
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News