Przyjaciółka Piotra Staraka opublikowała po jego pogrzebie bardzo wymowne zdjęcie. Internauci z trudem powstrzymują łzy

Przyjaciółka Piotra Staraka opublikowała po jego pogrzebie bardzo wymowne zdjęcie. Internauci z trudem powstrzymują łzy Źródło: .

Pogrzeb Piotra Woźniak-Staraka już za nami, jednak jego najbliżsi wciąż nie są w stanie uporać się ze stratą. Przyjaciółka zmarłego właśnie opublikowała niezwykle poruszające zdjęcie.

Pogrzeb znanego producenta filmowego trwał dwa dni, a ciało złożono w miejscu, w którym od zawsze kochał przebywać. Dzień po przykrej ceremonii jego przyjaciółka postanowiła opublikować w mediach społecznościowych niezwykle wymowne zdjęcie, którego widok od razu wywołuje łzy wzruszenia. Wielu wciąż nie potrafi uwierzyć, że Piotr nie żyje. 

Pogrzeb Staraka już za nami. Jego przyjaciółka pokazała poruszające zdjęcie 

Ciało Piotra Woźniak-Staraka zostało złożone na mazurskiej ziemi, która do samego końca była niezwykle bliska jego sercu. Żałobnicy ostatecznie pożegnali swojego ulubieńca, a jego bliska przyjaciółka postanowiła zrobić to również na forum publicznym.

Opublikowała bowiem zdjęcie jeziora, które tak kochał mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Pogrążona w smutku Zosia Ślotała zrezygnowała z obszernego opisu pełnego żalu i rozgoryczenia po tak wielkiej stracie. Zamieściła jedynie emotikonę w kształcie czerwonego balonika, będącego symbolem wolności. Było to swego rodzaju pożegnanie z Piotrem, który jak sama podkreślała, był dla niej niczym brat, na którego wsparcie zawsze mogła liczyć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci z trudem powstrzymują łzy 

Obserwatorzy Zofii nie byli w stanie przejść obojętnie wobec tak poruszającej publikacji. W komentarzach po zdjęciem zamieścili wiele słów współczucia, w których także wyrażali swój smutek. Niektórzy szczerze wyznali, że powstrzymanie łez w takiej sytuacji jest niezwykle dla nich trudne. Pojawiło się również wiele emotikon w kształcie czarnego serca, podkreślającego żałobę po Piotrze.  

Dzisiaj grzeje: 1. Po wielu miesiącach rozłąki wrócił po psa. W tajemnicy zaszedł pod drzwi, gdy zwierzak wyszedł zaczęło się gorące powitanie

2. Znany aktor miał straszny wypadek. Jego auto wypadło z drogi, jest w ciężkim stanie

- Nie umiera ten kto w pamięci żywy - pisze poruszona internautka. 

- Dlaczego dobrzy ludzie tak szybko odchodzą, a źli zostają na tym świecie. Gdzie tu sprawiedliwość! - dodaje z rozgoryczeniem kolejna. 

- Człowiek tak bardzo chciałby mieć moc i cofnąć czas.... - wyznaje jeszcze inna. 

- „Na całych jeziorach... łzy" - czytamy. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

🎈

Post udostępniony przez Zofia Maria Slotala (@miss_zi)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Donald Tusk BARDZO MOCNO o hejterach z PiS
  2. Podczas chrzcin rodzice zniknęli w zakrystii. Gdy wrócili, goście nie mogli uwierzyć, że tak ich oszukano
  3. Żona przypadkiem odkryła, że jest na nagraniach w telefonie męża. Wylądował w więzieniu
  4. Zmarłą na raka babcię pochowali z telefonem. Po 3 latach odebrali SMS-a, treść wywołała poruszenie
  5. Gwiazda TVN pierwszy raz powiedziała o pogrzebie Piotra Staraka. Przekazała, co w najbliższych dniach planuje rodzina zmarłego

Źródło: instagram 

Następny artykuł