Media podały właśnie zaskakującą wiadomość. Rodzina Jacka Czyża przekazała ważny apel dot. pogrzebu

Media podały właśnie zaskakującą wiadomość. Rodzina Jacka Czyża przekazała ważny apel dot. pogrzebu Źródło: Andres F. Uran Unsplash

Pogrzeb Jacka Czyża, aktora, który zmarł przed kilkoma dniami, według informacji opublikowanych w mediach odbędzie się 5 sierpnia bieżącego roku. Rodzina wykorzystała moment udostępnienia nekrologu, by wystosować ważny apel skierowany do wszystkich fanów mężczyzny. Ich prośba może być zaskakująca dla wielu osób.

Jacek Czyż od dłuższego czasu zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Przed trzema laty przeszedł udar mózgu, który przesądził o zakończeniu kariery aktorskiej. Ten rok przyniósł kolejne tragiczne wieści. Lekarze zdiagnozowali u 67-latka nowotwór prostaty z przerzutami na układ kostny. Niestety, ten przeciwnik okazał się być zbyt silny. Przed kilkoma dniami, 24 lipca, aktor dubbingowy przegrał tę nierówną walkę. Wszyscy fani czekali na informacje dotyczące pogrzebu. Teraz media podały zaskakującą wiadomość.

Pogrzeb Jacka Czyża odbędzie się za kilka dni

O śmierci Jacka Czyża powiadomił w mediach społecznościowych w dniu jego śmierci syn, Aleksander Orsztynowicz-Czyż. Tragiczną wiadomość przekazał w naprawdę wzruszający sposób. Trudno było nie uronić łzy czytając to, co napisał.

- Drodzy, dziś odszedł mój Tata. Będzie nam go brakować najbardziej, ale wiem, że jest Mu teraz spokojniej i śpiewa 'ojejku jejku' w najlepszym możliwym składzie. Kocham Cię Czyżu seniorze" - napisał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To jednak nie koniec obwieszczeń ze strony rodziny. Na facebookowym profilu Aleksandra Orsztynowicz-Czyża pojawił się apel, który zaskoczył wielu fanów aktora. Rodzina poprosiła o to, żeby podczas uroczystości każdy z żałobników miał na sobie jakiś kolorowy element garderoby. Bliscy Jacka Czyża nie życzą sobie również kupowania kwiatów. Wolą, by pieniądze przeznaczone na ten cel zostały wrzucone do puszki trzymanej przez wolontariusza Fundacji Darii Trafankowskiej, która do chwili śmierci opiekowała się 67-latkiem.

- Drodzy przyjaciele i znajomi! Prosimy Was, aby każdy podczas uroczystości miał na sobie jakiś kolorowy akcent. Jacek był człowiekiem barwnym i radosnym, więc postarajmy się dodać trochę "Czyżowego ducha" tej ceremonii - brzmi pierwsza część prośby rodziny.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Rząd podjął pilne działania. Właśnie podano do wiadomości

2. Rzecznik ministra zdrowia komentuje dzisiejszy raport. Nie ma dobrych informacji na weekend

3. Ponad 800 osób trafiło do szpitala po zjedzeniu kebaba. Niestety 5-latek nie przeżył

Syn Jacka Czyża przypomniał także o konieczności stosowania środków zabezpieczających przed transmisją koronawirusa. Bez względu na prywatne podejście do kwestii epidemii, każdy proszony jest o założenie maseczki ochronnej i zrezygnowanie z przytulania i całowania. Bliscy aktora doceniają wsparcie i ciepłe słowa, które płyną do nich ze strony wszystkich Polaków, ale nie chcą, by jego pogrzeb stał się ogniskiem kolejnych zakażeń. Jesteście zdziwieni ich apelem? Pogrzeb Jacka Czyża odbędzie się 5 sierpnia 2020 roku o godzinie 14:30 na cmentarzu komunalnym północnym na Wólce Węglowej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już wszystko jasne. Rzecznik rządu właśnie przekazał co z obostrzeniami
  2. Interweniowali w FIFA w sprawie Roberta Lewandowskiego. Szef Bayernu: powiedziałem, że jestem zaskoczony
  3. Emeryci dostaną nawet po 33 tys. złotych? Wszystko gotowe, projekt w Senacie
  4. Niepokojąca informacja dla seniorów. Są zagrożeni, mogą stracić wiele
  5. Zapadła decyzja ws. powrotu dzieci do szkół. Pada konkretny termin
  6. 90% gospodyń psuje mizerię przez 1 błąd. Wystarczy dodać sekretny składnik naszych babek, smak rozpieszcza podniebienie
  7. Seniorze, emerytura i dodatki to nie wszystko, na co możesz liczyć. 5 najważniejszych ulg i zniżek dla emeryta
  8. Córka Zbigniewa Wodeckiego przerwała milczenie. Prawda o jej relacji ze znanym tatą porusza
  9. Europa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia

Źródło: Super Express

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News