Żałobnikom z przerażenia stanęły serca. Podczas pogrzebu z trumny wydobyły się słowa, które zapamiętają na zawsze

Żałobnikom z przerażenia stanęły serca. Podczas pogrzebu z trumny wydobyły się słowa, które zapamiętają na zawsze Źródło: .

Pogrzeb pewnego mężczyzny z Walii był wydarzeniem, którego żałobnicy nigdy nie zapomną. W trakcie uroczystości pogrzebowej Shaya Bradleya z Irlandii z trumny byłego żołnierza dobiegły mrożące krew w żyłach odgłosy. Zgromadzone na pogrzebie osoby nie mogły zdawać sobie sprawy, że ceremonia w rzeczywistości odbywa się tak, jak powinna.

Pogrzeb jest zazwyczaj bardzo smutną uroczystością, w trakcie której nie brakuje łez, czy osobistych wspomnień zmarłej osoby. 40-letni żołnierz, Shay Bradley z Irlandzkich Sił Lotniczych nie chciał, aby jego pożegnanie wpisywało się w typowy ceremoniał pogrzebowy. Mężczyzna, który przez lata zmagał się z nieuleczalną chorobą nowotworową, stwierdził, że musi zaszokować gości swojego wesela. Zrobił to poprzez głos ze swojej trumny.

Pogrzeb Shaya Bradleya poruszył żałobników. Wszystko przez przerażające odgłosy z trumny

Kiedy trumna Bradleya spoczęła w ziemi, a jego ciało było zakopywane, na cmentarzu rozległ się głos nikogo innego, jak właśnie zmarłego żołnierza. Przerażeni żałobnicy przez moment poczuli się, jakby ich bliski nadal żył i został po prostu uwięziony w trumnie. Niektórzy zaczęli nawet apelować o to, aby przerwać pochówek.

- Cześć. Wypuść mnie. Gdzie ja k*rwa jestem? Wypuście mnie. Tutaj król ciemności. Czy ja słyszę księdza? Jestem Shay. Leżę w tym pudełku. Witaj, ponownie, cześć. Właśnie zadzwoniłem, żeby się pożegnać - brzmiały komunikaty dobiegające z trumny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Goście uroczystości byli przerażeni. Potem zrozumieli żart

Z początku dużo osób zamarło, słysząc głos mężczyzny proszący, aby wypuścić go z trumny. Dopiero później zdali sobie sprawę z tego, że wszystko było żartem opracowanym przez żołnierza tak, aby rozśmieszyć żałobników. W realizacji niecnego planu pomogła żona i dzieci zmarłego.

Dzisiaj grzeje: 1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. To oni mają najwyższe IQ
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

Po chwili strachu wszyscy zaczęli się śmiać i wspominać wybitne poczucie humoru żołnierza, który nawet swoje ostatnie chwile przeznaczył na to, aby zażartować sobie jeszcze raz ze swoich przyjaciół i bliskich. Tej uroczystości pogrzebowej z pewnością nie zapomni nikt ze zgromadzonych. Już zawsze będą wspominać zmarłego jako wyjątkowo zabawnego mężczyznę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Owczarek niemiecki codziennie siada w tym samym miejscu i patrzy w dal. Powód wyciśnie łzy każdemu
  4. Jackowski właśnie poraził wizją na 2020 rok. Szykuje się wielka kompromitacja
  5. Sławomir i Kajra wydali gigantyczne pieniądze na swoje stroje sylwestrowe. Będą najlepiej ubranymi gwiazdami show?

źródło: Jest Pozytywnie 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News