Żałobnicy zebrali się na stypie po pogrzebie, nagle wszyscy zaczęli mieć niepokojące objawy. Powód okazał się przerażający

Żałobnicy zebrali się na stypie po pogrzebie, nagle wszyscy zaczęli mieć niepokojące objawy. Powód okazał się przerażający Źródło: unsplash/Rhodi Lopez

Pogrzeb zamienił się w prawdziwy koszmar. Żałobnicy, którzy po nabożeństwie pogrzebowym udali się do restauracji w celu uczczenia pamięci zmarłego, dostali do jedzenia ciasto. W samym lokalu doszło jednak do pomyłki, która wymagała zjawienia się policji i karetki pogotowia. Powód tego zamieszania jest co najmniej przerażający.

Pogrzeb w niemieckim Rostocku kosztował wiele nerwów żałobników, ale nie tylko z powodu pożegnania swojego bliskiego. W restauracji, w której miała odbyć się stypa, doszło do przerażającej pomyłki. Ciasto, które zostało zaserwowane gościom lokalu, zawierało bardzo niebezpieczny składnik, który mógł kosztować zdrowie wielu żałobników. Sprawą zajmuje się policja.

Pogrzeb nie był najgorszym wydarzeniem tego dnia. Skandal w Rostocku

Rodzina zmarłego Niemca prosiła o to, by w restauracji na stypie znajdowały się wyłącznie kawa i ciasto. W trakcie imprezy kilka osób zaczęło się jednak skarżyć na zawroty głowy, halucynację, a kilka straciło przytomność. Na miejsce wezwana została karetka pogotowia, a badający nieprzytomnych medycy stwierdzili, że są oni pod wpływem narkotyków.

Jak się okazało, w trakcie pieczenia ciasta doszło do pomyłki zamówień. Właściciel lokalu zlecił córce zrobienie ciasta i miał przekonanie, że dziewczyna podoła zadaniu. Jego córka przygotowała dobre ciasto oraz upiekła drugie, bardzo podobne, do którego dodała haszyszu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niemiecka policja bada sprawę

Według pierwszych ustaleń, pomyłka nastąpiła w trakcie wyjmowania ciast z lodówki. Matka dziewczyny nie wiedziała, że jej córka upiekła niemal identyczne ciasto z dodatkiem i właśnie to zaserwowała gościom, zostawiając właściwe w lodówce.

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
2. Fani zdruzgotani. Monika Zamachowska właśnie została wyrzucona z "Pytania na śniadanie" w TVP

Córce, która dodała narkotyków do ciasta, są już postawione zarzuty, a w jej sprawie toczy się śledztwo. Nie dość, że dodała do ciasta substancje, które są ustawowo zabronione w Niemczech, to możliwe, że robiła tak od pewnego czasu. Jak na razie śledczy muszą ustalić, skąd kobieta brała haszysz i na jaką okazję właściwie zrobiła ów wypiek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: o2

Następny artykuł