Na pogrzebie doszło do tragicznych wydarzeń. W ciągu kilku dni zmarła kolejna osoba, a 16 walczy o życie

Na pogrzebie doszło do tragicznych wydarzeń. W ciągu kilku dni zmarła kolejna osoba, a 16 walczy o życie Źródło: Unsplash.com Rhodi Lopez

Pogrzeb członka rodziny doprowadził do tragicznych wydarzeń. Łącznie było na nim 17 osób, później jedna z nich zmarła. Pozostali walczą o życie, przekazali ważny apel.

Pogrzeb bliskiej osoby był dla tej rodziny tragedią, ale nie wiedzieli, że ceremonia doprowadzi do jeszcze większej. Rodzina żegnała 86-latkę, która zmarła z powodu COVID-19. Ceremonia odbyła się  13 marca, kilka dni później doszło do kolejnej tragedii.

Pogrzeb doprowadził do tragicznych wydarzeń. Cała rodzina jest zarażona

Na pogrzebie 86-letniej Sheili Brooks było jedynie 17 osób, wszyscy byli członkami rodziny zmarłej. Kilka dni później zachorowała kolejna osoba, 65-letnia Susan Nelson nie miała żadnych chorób współtowarzyszących, ale zaczęła mieć symptomy zarażenia koronawirusem. Niestety, zmarła z powodu rozległego zapalenia płuc.

Pozostałych 16 członków rodziny, podejrzewa, że do zakażenia doszło podczas pogrzebu 86-latki. Później okazało się, że reszta gości, również ma teraz objawy zarażenia koronawirusem. Wszyscy są teraz objęci kwarantanną i obawiają się o życie pozostałych krewnych. Możliwe, że kolejne osoby umrą.

- Mamy kolejnego członka rodziny w szpitalu i prawdopodobnie tego nie przeżyje - mówiła 34-letnia kobita, przebywająca w izolacji.

Rodzina wystosowała bardzo ważny apel

Choroba dosięgnęła zarówno osoby starsze, jak i młodsze, praktycznie cała rodzina znajduje się teraz w niebezpieczeństwie. Jedna z kobiet przyznaje, że najbardziej smuci ich to, że niszczy ich teraz fakt, że zawsze byli bliską sobie rodziną, która często organizowała wspólne spotkanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz rodzina apeluje, aby pamiętać o trzymaniu dystansu od innych osób na czas kwarantanny. Chcą, aby inni nauczyli się na ich błędach, bo nikomu nie życzyliby takiego losu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna
2. Tony Halik zostawił żonie kopertę, którą miała spalić po jego śmierci. Zajrzała jednak do środka i zamarła, nie wierzyła

- Proszę, posłuchajcie mojej rady. Zostańcie w domu, będziecie bezpieczni. Każdy, kto myśli, że jest zdrowy i aktywny, a to [COVID-19 dop. red.] to jedynie grypa, lub przeziębienie, niech lepiej nie ryzykuje - mówił członek zarażonej rodziny, Carl.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Największe mity dotyczące koronawirusa. Wiele osób w nie wierzy
  2. Wielki wstrząs dla byłego reprezentanta Polski w skokach. Federacja wyrzuciła go na bruk bez uprzedzenia
  3. Tradycyjna sałatka jarzynowa odchodzi do lamusa. Wielkanocna wersja zaskakuje jednym tradycyjnym składnikiem
  4. Mieszkańcy ujawniają prawdę o zmarłej 32-latce. Miała bardzo nietypowy objaw
  5. Jurek Owsiak ujawnił kulisy współpracy z ministerstwem. Polacy się wściekną
  6. Dowiesz się kto mimo zakazów zorganizował domówkę na 25 osób i zagotujesz się z wściekłości

Źródło: Metro UK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News