Kinga i Bartek pojechali rozrzucić prochy syna. Na postoju ktoś ukradł urnę, pilnie apelują o pomoc

Kinga i Bartek pojechali rozrzucić prochy syna. Na postoju ktoś ukradł urnę, pilnie apelują o pomoc

Dwójka Polaków zdecydowała się na nietypowy pogrzeb swojego dziecka. Chcieli złożyć prochy swojego dziecka na Cyprze. Gdy czekali na postoju, ktoś ukradł urnę ze szczątkami.

Chcieli zorganizować swojemu ukochanemu dziecku piękny pogrzeb. Polacy mieszkający od 13 lat w Szwecji dużo podróżowali ze swoim dzieckiem, więc ich celem było złożenie jego szczątków w "cichym i spokojnym miejscu". Niestety, ich plany popsuł złodziej.

Nieudany pogrzeb. Polakom skradziono urnę z prochami syna

Bartek i Kinga stracili swojego 19-letniego syna Dennisa w tym roku. Na miejsce pogrzebu wybrali morze, a gdy przybywali w Limassolu na Cyprze, doszło do incydentu, który kompletnie ich załamał. Zostawili auto na parkingu, a sami udali się do restauracji. Gdy wrócili, spostrzegli zniknięcie swoich bagaży, w tym plecaka, w którym znajdowało się pudełko z prochami 19-latka.

Gdy odkryli, co zostało im skradzione, kompletnie się załamali. W związku z tym opublikowali post na Facebooku, który ma pomóc im w znalezieniu szczątków syna. Najmniej istotne są dla nich pozostałe skradzione przedmioty, zależy im tylko i wyłącznie na pudełku z prochami.

- Złodziej nie musi oddawać wszystkiego, tylko drewniane pudełko. Proszę. Mamy nadzieję, że ktoś je znajdzie. Jestem pewna, że złodziej tego nie potrzebuje i po prostu to wyrzuci - napisała kobieta na Facebooku.

Zrozpaczona matka apeluje o pomoc

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jeżeli spacerujesz wzdłuż wybrzeża, rozejrzyj się. Może znajdziesz to gdzieś na poboczu [...] Czuję, jakbyśmy stracili go ponownie - napisała zrozpaczona kobieta w apelu do obywateli Cypru. Ma nadzieję, że jej post dotrze do większej ilości osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają
2. Co najmniej 90 osób nie żyje, w tym wielu uczniów. Ofiar może być znacznie więcej, tragiczne informacje z zagranicy

Sprawę opisała już angielska telewizja BBC, a kilku Cypryjczyków udostępniło post Kingi na swojej tablicy. Pudełko z prochami jest drewniane, na jego pokrywce znajduje się napis Dennis. Nie jest zbyt duże, jego wymiary to 20 na 20 cm.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Widzowie The Voice Senior osłupieli. Andrzej Piaseczny wparował nagle na scenę i dokonał największego wyznania
  4. Uratowała mu życie, a on stracił dla niej głowę. Malitowski zaskoczył wyznaniem pod gorącym zdjęciem młodej partnerki
  5. Weterynarz zajrzał do pyska psa i oniemiał. Wyciągnął przedmiot, który tkwił tam przez kilka lat

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News