Wzruszający apel ws. pogrzebu Pawła Królikowskiego. Przekazała go serialowa Lucy z "Rancza"

Wzruszający apel ws. pogrzebu Pawła Królikowskiego. Przekazała go serialowa Lucy z "Rancza" Źródło: instagram.com ilona_ostrowska_official

Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się już niedługo. W związku z tą niesłychanie smutną uroczystością, serialowa Lucy, czyli Ilona Ostrowska, pokusiła się o specjalny wzruszający apel. Fani są zachwyceni.

Pogrzeb aktora odbędzie się zapewne w ciągu kilku najbliższych dni. Mimo, że jeszcze nie została podana oficjalna data i miejsce, kompanka Pawła Królikowskiego z planu "Rancza" zdecydowała się zaapelować do wszystkich.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego na pewno zgromadzi tłumy

Ilona Ostrowska podobnie jak wiele innych gwiazd, w tym aktorów, którzy blisko współpracowali z Pawłem Królikowskim, wspomina i żegna zmarłego artystę. Jeszcze niedawno życzyła mu powrotu do zdrowia, ponieważ "muszą jeszcze dużo namieszać". Wiosną po długim czasie miały się rozpocząć zdjęcia do kolejnego sezonu "Rancza". Tym razem Ilona Ostrowska zaapelowała do wszystkich, by we wspólnym gronie zebrać się na cmentarzu i godnie pożegnać zmarłego podczas jego ostatniej drogi.

- Kochani, bardzo dziękuję za tyle ciepłych słów i pamięć. Naszego Kochanego Pawła. Już jest wolny i spokojny. Chodźmy go pożegnać. Podam datę i miejsce pochówku, jak tylko będę wiedziała. Kochajcie się i dbajcie o siebie, bo to tylko chwila - napisała Ilona Ostrowska pod wspólnym zdjęciem z Pawłem Królikowskim.

Paweł Królikowski nadal jest żywy w jej wspomnieniach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wiadomo jeszcze, jakie jest stanowisko rodziny w kwestii pożegnania Pawła Królikowskiego przez fanów. Można spodziewać się tłumów zarówno w kościele, jak i na cmentarzu, być może będzie potrzebna specjalna organizacja uroczystości. Nieżyjący aktor jednak uwielbiał kontakt z fanami i można się domyślać, że nie byłby zły, gdyby w tej ostatniej drodze towarzyszyli mu sympatycy.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły nieznane fakty nt. ostatnich chwil Królikowskiego. Pod koniec podjęto decyzję, która zdecydowała o wszystkim
2. Podczas badania USG lekarz zaniemówił. Po chwili kobieta zalała się łzami

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego nad ranem w jednym z warszawskich szpitali. Jako przyczynę śmierci podano chorobę neurologiczną. Aktor w 2015 roku przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu, od grudnia 2019 roku ponownie przebywał w szpitalu. Wszyscy mieli nadzieję, że po kolejnych operacjach oraz zabiegach szybko wróci na plan serialu oraz do domu, do najbliższych. Niestety, nagła informacja jego śmierci zdruzgotała każdego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Twoim domu panoszą się roztocza? Warto wiedzieć co zrobić, aby znacząco zmniejszyć ich liczebność
  2. Wspaniałe wyniki Kamila Stocha w Lahti. Polak faworytem konkursu
  3. Przed śmiercią Królikowski na chwilę wybudził się ze śpiączki. Porażające informacje ujrzały światło dzienne
  4. Ojciec umierał, wiedzieli, że zostało mu niewiele. Córka przyszła do niego z przyszłym mężem i na jego oczach wydarzyło się niebywałe
  5. Otworzyli swój prezent ślubny po 9 latach. W środku były dwa liściki o zaskakującej treści
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News