Żałobnicy nie wierzyli własnym oczom. W trumnie zaczęły się dziać niebywałe rzeczy, wszystko się nagrało

Żałobnicy nie wierzyli własnym oczom. W trumnie zaczęły się dziać niebywałe rzeczy, wszystko się nagrało Źródło: youtube.com EnchantedNethy

Ten pogrzeb odbił się wyjątkowo głośnym echem w mediach niemal na całym świecie. Wszystko za sprawą zatrważających zdarzeń, do których doszło w czasie ceremonii. Wszystko się nagrało.

Pogrzeb to ceremonia najsmutniejsza ze wszystkich, w których niestety przychodzi nam brać udział. Strata bliskiej osoby wiąże się z bólem nie do opisania, dlatego tuż po pochówku krewni zmarłego starają się wrócić do spraw życia codziennego, by jak najszybciej uporać się ze stratą. Rodzina, która zmieściła w sieci krótkie nagranie przeżywała stratę o wiele dłużej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Wszystko przez mrożące krew w żyłach wydarzenia. 

Poszli na pogrzeb. Nagle ich oczom ukazał się porażający widok, nagranie w sieci 

Krewni i przyjaciele z miasta Manado w Indonezji zgromadzili się na cmentarzu, gdzie do grobu właśnie miała zostać złożona trumna z ciałem bliskiej im osoby. Po tym, jak znalazła się w wykopanym dole, ksiądz kontynuował modlitwę, a bliscy pogrążali się coraz głębszym smutku. Jeden z żałobników postanowił wyjąć z kieszeni telefon komórkowy, aby wszystko nagrać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy skierował kamerę na trumnę, doszło do zatrważających zdarzeń. Przez niewielkie szklane okienko było bowiem widać... machające ciało. Choć wielu osobom ciężko w to uwierzyć, w nagraniu opublikowanym na kanale EnchantedNethy w serwisie YouTube wyraźnie widać podniesioną dłoń machającą do żałobników. Portal Na Temat przytacza, że tajemniczą sprawą zajęli się naukowcy. 

Z badania z 2019 roku przeprowadzonego przez naukowców z Central Queensland University w Australii, wynika, że zwłoki mogą się poruszać się bez ingerencji z zewnątrz. Okazuje się, że ruch można obserwować przez około rok od momentu śmierci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje znany polityk

2. Ogromna zmiana dla wszystkich posiadaczy samochodów. Sejm podjął ostateczną decyzję

3. Tragiczne wiadomości obiegły media. W czasie jednego weekendu utonęło kilkanaście osób

–  Sądzimy, że ruch zwłok jest związany z procesem rozkładu, podczas którego ciało się mumifikuje, a więzadła ulegają wysuszeniu – wyjaśniała w rozmowie ze stacją ABC naukowiec z Central Queensland University w Australii, Alyson Wilson. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje aktor znany z seriali na TVP i Polsacie. Zmarł w wyniku zapalenia płuc
  2. Radosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jaw
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Najgorsza wiadomość tuż po weekendzie. Nie żyje 17 osób, nie mieli żadnych szans
  7. Od dzisiaj hit w Lidlu. Niezbędne wakacyjne akcesoria bez których ani rusz za grosze
  8. Stało się, fatalne doniesienia dla wszystkich wybierających się na wesela. Jest coraz gorzej
  9. Rafał z ”Królowych życia” w towarzystwie znanej piosenkarki. Co z Gabrielem? ”Przesympatyczna i śliczna”

Źródło: Na Temat 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News