Na pogrzebie z trumny zaczął dochodzić cichy płacz. Podnieśli wieko i ścięło ich z nóg

Na pogrzebie z trumny zaczął dochodzić cichy płacz. Podnieśli wieko i ścięło ich z nóg Źródło: .

Pogrzeb młodej kobiety był dla jej rodziny i bliskich potworną tragedią. Dziewczyna miała przed sobą całe życie i nikt nie spodziewał się, że odejdzie tak szybko. Podczas ceremonii doszło do czegoś niewiarygodnego, konieczne było podniesienie wieka.

Pogrzeb dziewczyny przyciągnął na cmentarz wielu żałobników. Przedwczesna śmierć mieszkanki Toronto była dla jej rodziny i bliskich ogromnym szokiem. Gdy grabarze opuszczali trumnę do grobu, usłyszeli ze środka skrzyni dziwne dźwięki. Otworzyli wieko i nie mogli uwierzyć w to, co ukazało się ich oczom.

Pogrzeb młodej kobiety z Toronto przybrał nieoczekiwany obrót

Dwudziestoparolatka wiodła całkiem udane życie. Miała dobrą pracę i kochającego chłopaka, a kiedy zaszła w ciążę, była niesamowicie szczęśliwa. Niestety w 7. miesiącu od poczęcia uległa okropnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Lekarze robili, co tylko mogli, by uratować życie matki i dziecka, niestety obrażenia wewnętrzne kobiety były bardzo rozległe. Zmarła niedługo po przywiezieniu jej do szpitala, a jej ciało trafiło do kostnicy.

Rodzina dziewczyny była w szoku po tej strasznej tragedii. Bliscy zajęli się organizacją pogrzebu na miejskim cmentarzu w Toronto. Na ceremonii ostatniego pożegnania zjawiło się bardzo dużo osób. Po nabożeństwie grabarze zaczęli opuszczać trumnę z ciałem ciężarnej dziewczyny do grobu. Nagle usłyszeli ze środka skrzyni niepokojące dźwięki. Wydawało się, jakby ktoś cicho płakał. Natychmiast przerwali prace i otworzyli wieko trumny na oczach zgromadzonych żałobników.

Ten pogrzeb na zawsze zostanie w pamięci zgromadzonych żałobników

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszyscy byli zupełnie zaskoczeni tym, co odkryli grabarze. W środku trumny znaleźli żywe niemowlę. Na cmentarz natychmiast wezwano służby ratunkowe, a dziecko trafiło do szpitala, gdzie spędziło 4 miesiące w inkubatorze. Lekarze również byli zaskoczeni, a w szczególności mężczyzna, który dzień wcześniej wypisał kartę zgonu młodej kobiety i jej dziecka w łonie.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

Dziewczynka, która urodziła się na cmentarzu, rozwija się prawidłowo. Lekarze wciąż nie wiedzą, jakim cudem dziecko przeżyło dobę w ciele nieżyjącej matki. Jedna z teorii mówi, że udało się to dzięki niskiej temperaturze, która panowała w kostnicy i która być może doprowadziła do jego chwilowej hibernacji. Nie są to jednak potwierdzone informacje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została brutalnie zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem
  2. Polacy nie dostaną 500 plus i trzynastych emerytur? Niepokojące informacje, rząd zmienia budżet
  3. Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News