Rodzina Piotra Staraka podała szczegóły, pogrzeb potrwa dłużej niż 1 dzień. Bliscy zmarłego mają wielką prośbę

Rodzina Piotra Staraka podała szczegóły, pogrzeb potrwa dłużej niż 1 dzień. Bliscy zmarłego mają wielką prośbę Źródło: YouTube - Uwaga! TVN

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka z pewnością będzie bardzo ważnym wydarzeniem. Chęć udziału w nim wyrażały setki osób. Teraz dowiadujemy się, że potrwa on dłużej niż jeden dzień.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka najprawdopodobniej będzie wielkim wydarzeniem. Po trwających kilka dni poszukiwaniach ostatecznie dowiedzieliśmy się, że miliarder nie przeżył tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno. Teraz poznajemy pierwsze wiadomości na temat ceremonii pożegnania znanego producenta filmowego, która odbędzie się już niebawem.

Pojawiły się pierwsze szczegóły dotyczące przykrej ceremonii. Dowiedzieliśmy się między innymi, że pogrzeb potrwa dłużej niż jeden dzień, co ma ogromne znaczenie dla rodziny. Wiemy też, że bliscy zmarłego mają ważną prośbę do wszystkich tych, którzy zamierzają pojawić się na miejscu w dniu ostatniego pożegnania z mężem gwiazdy TVN.

Pogrzeb miliardera odbędzie się niebawem

Piotr Woźniak-Starak uległ wypadkowi na jeziorze Kisajno. Dowiedzieliśmy się, że w trakcie nocnego rejsu swoją łodzią miliarder wypadł z pokładu. Nie udało mu się dopłynąć do brzegu. Choć w poszukiwania zaangażowano policję i wojsko, to smutna prawda wyszła na jaw dopiero po kilku dniach. Akcja zakończyła się tragedią, o której poinformowała prokuratura.

Teraz wiemy już, że msza pogrzebowa mężczyzny odbędzie się 29 sierpnia w kościele w Konstancinie-Jeziornej przy ulicy Anny Walentynowicz 1. Nie jest to jednak jedyny dzień ceremonii. Dzień później urna z prochami producenta filmowego zostanie złożona w Fuledzie w okolicach Giżycka. To właśnie tam swoje ostatnie chwile spędzał Piotr Woźniak-Starak.

Pogrzeb miliardera potrwa dwa dni

Rodzina miliardera przekazała, że ma jedną ważną prośbę, która jest dla niej szalenie ważna. Bliscy zmarłego przyznali, że nie chcą, by składano im kondolencje. Zamiast tego proszą, by każdy, kto pojawi się na uroczystości, wsparł Fundację Pegasus lub dołożył się do zbiórki na rzecz chorych dzieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na miejscu mają być prowadzone odpowiednie zbiórki. Rodzina Woźniaka-Staraka chce, by smutna okoliczność mogła być powodem do pomocy tym, którzy potrzebują jej najbardziej. W internecie pojawiło się wiele pochwał i możemy być pewni, że na miejscu zjawią się tłumy osób chcących po raz ostatni pożegnać producenta filmowego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mało kto wie, że Piotr Woźniak-Starak miał BRATA. Nikt nic o nim nie mówi, znamy prawdę. Wiemy, kim jest 
  2. Pierwsze słowa rodziny Piotra Woźniaka-Staraka po tragedii. Opublikowali nekrolog, który rozrywa serce
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Gdy inni szli na mszę, Robert zrobił rzecz, która nikomu nie udała się od 100 lat. Teraz szuka go policja
  5. Kupił szczeniaki, myślał że to psy obronne. Zaczęły rosnąć w ekspresowym tempie, okazały się być zupełnie innymi zwierzakami

źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News